Başvurular

MSB En Az Lise Mezunu 200 Personel Alımı: 1-21 Nisan Başvurusu 2022

MSB En Az Lise Mezunu 200 Personel Alımı: 1-21 Nisan Başvurusu 2022, iş başvuruları bölümünde MSB En Az Lise Mezunu 200 Personel Alımı: 1-21 Nisan Başvurusu ile ilgili bilgi aktaracağız. MSB En Az Lise Mezunu 200 Personel Alımı: 1-21 Nisan Başvurusu ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

MSB En Az Lise Mezunu 200 Personel Alımı: 1-21 Nisan Başvurusu

Milli Savunma Bakanlığı 200 işçi alımı

MSB minimum lise mezunu ve tabloda gösterilen mesleklerde anlaşmali işçi alımı yapacağını ilan etti. MSB ilanına göre hangi meslekten kaç kişi alınacağı detayları sunuldu. Alım başvuruları 1-21 Nisan 2021 olarak ilan edilmiştir.

Alımı yapacak İstanbul, Ankara, İzmir, Balıkesir ve Yalova şehirleri olarak açıklamaldu.

msb-logo-tabela.jpg

HANGİ MESLEKLERDE ALIM YAPILACAK?

Sıhhi tesisatçı, teknisyen, elektrikçi, metal işleri, marangoz, iklimlendirme, inşaat, makine, matbaa, fotoğraf ve kamera, harita ve kadastro, tekniker, diyetisyen, psikolog, veteriner, mühendis, gıda, çevre, elektrik, boya badana, kaloriferci, destek personeli, terzi ütücü, şoför, garson, berber, aşçı, hizmetli olarak alınacak.

msb-ilan.jpg

MÜRACAAT GENEL KOŞULLARI

Her adayın yalnızca 1 tercih hakkı yer alıyor. Tabloda bulunan mesleklerde MEB onaylı ustalık kalfalık belgesi olması isteniyor. KPSS sınavına katılmış ve puan almış olması gerekmektedir. En az lise mezunu olması gerekmektedir.

BAŞVURU ŞEKLİ VE TARİHİ DETAYLARI

Adaylar başvurularını 1 Nisan 2021 ile 21 Nisan 2021 tarihleri içinde MSB personel temin internet sayfası üzerinden yapabilecek. Adaylar online olarak başvurularını yapabilecek.

Başvuru kılavuzu

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu