Başvurular

MSB 2.ci Hava Bakım Fabrika Müdürlüğü 2 kamu personel alımı 2022

MSB 2.ci Hava Bakım Fabrika Müdürlüğü 2 kamu işçi alımı 2022, iş başvuruları bölümünde MSB 2.ci Hava Bakım Fabrika Müdürlüğü 2 kamu işçi alımı ile ilgili bilgi aktaracağız. MSB 2.ci Hava Bakım Fabrika Müdürlüğü 2 kamu işçi alımı ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

MSB 2.ci Hava Bakım Fabrika Müdürlüğü 2 kamu işçi alımı

Milli Savunma Bakanlığı 2.ci Hava Bakım Fabrika Müdürlüğü Kayseri adresine 2 kamu personeli alımı yapılacağı ilan edildi. Başvurusu İŞKUR iş ilanları numarası ile yapılacak. Lise mezunu olan adayların başvurusu kabul edilecek.

Genel Başvuru Şartları

Başvuru yapacak aday 18 yaşını bitirmiş ve 36 yaşından gün almamış olması isteniyor. Kamudan yoksun olmaması ve yaşlılık malullük aylığı almıyor olmak şartı var. Bilgisayar işletmeni operatörü alımı olarak sonuçlanacaktır.

hava-bakim-fabrika-mudurlugu.jpg

Adaylar başvurularını 00006027954 İŞKUR numarasını tercih ederek 24 Mayıs 2021 tarihi bitimine kadar internet ortamında yapacak. Terörle Mücadelede Yaralanan statüsünde olanların başvurusu alınacak. Türkiye’nin her yerinden bu alıma başvuru uygulayabilirsiniz.

Noter kurası Hava Bakım Fabrika Müdürlüğü kayseri adresinde 26 Mayıs 2021 saat 10-11 içinde yapılacak. Kura çekimini Covid-19 önlemleri kapsamına riayet edilerek izlenebilecek.

Sonraki süreçlerin tamamı kurumun resmi internet sitesinde takip edilebilir. Öncelikli olan adaylar belgelerini noter kura çekimi öncesinde sunması gerekiyor.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu