Müşteri Hizmetleri

Motorola Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Motorola Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Motorola Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Motorola Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

Motorola Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Günümüzde aşağı yukarı her anımızda mobil cihazlar elimizde bulunmakta. Resim çekerken, müzik dinlerken, dostlarımızla görüşürken, maillerimizi kontrol ederken, ticaret yaparken ve bunun gibi birden çok işlemlerimizde akıllı cep telefonları bizlere yardımcı olmakta. Akıllı cep telefonları son durumuna gelene kadar birden çok aşama kaydetti. Bir çok firma mobil cihazların icat edilmesi için değişik alanlarda ön ayak oldu. Kimi ilk telefonu iletti, kimi ilk baz istasyonunu kimi ise ilk mobil iletişim ağını. Hiç kuşkusuz bu alanda en fazla emeği geçen firmalardan bir diğeride Motorola.

Motorola mobil iletişim endüstrisinin temellerini atan firmadır. Mobil ile alakalı aşağı yukarı her şeyin ilk çıkışında Motorola’nın imzası mevcuttur. İlk cep telefonu, ilk baz istasyonu ve birden çok mobil iletişim teknolojisi ilk olarak Motorola aracılığıyla bizlere tanıtıldı. Akıllı telefon dönemine geçildiğinde Motorola bir süre suskun kalmasına rağmen öncü ruhu ve köklü geçmişi aracılığıyla Android işletim sistemli mobil cihaz üretimine başladı. Aynı zamanda mobil cihaz üretimini ABD’ye geri getirerek bireylerin kendi telefon tasarımlarını kişiselleştirmesi yolunda öncü şirket oldu.

80 yıldan fazla süredir teknoloji üreten, profesyonel mühendislere sahip olan, son teknoloji üretim yaptığı yerlerine sahip olan Motorola pazarını her geçen gün geliştirme yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. Özellikle Lenovo’nun Motorola’yı satın almasının ardından mobil cihaz alanına bi hayli hızlı bir giriş yaparak Moto Z ve Z Force gibi iddialı telefon modelleri üretti. Motorola’nın sağlam geçmiş ve bilgi tecrübesinin Lenovo’nun yenilikçi girişimci ruhuyla buluşması bizleri yakın zamanda yeni ve kaliteli mobil cihazlar görebileceğimiz hususunda heyecanlandırdı.

Motorola’nın mobil cihazlar için çağrı merkezi, iletişim, müşteri hizmetleri telefon numarası bulunmaktadır. Bu iletişim bilgisinden Motorola ile iletişime geçerek yaşamış olduğunuz teknik sorunlar hususunda yardım alabilir, istek, şikayet ve önerilerinizi iletebilirsiniz. Ayrıca yorumlar bölümünden Motorola ile ilgiliki düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Motorola Türkiye Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
0212 912 01 34

Arama Kelimeleri: motorola çağrı merkezi, motorola iletişim, motorola müşteri hizmetleri, motorola irtibat tel, motorola şikayet hattı, motorola şikayetvar, motorola türkiye müşteri hizmetleri

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu