Müşteri Hizmetleri

Mothercare Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Mothercare Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Mothercare Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Mothercare Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

Mothercare Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Mothercare çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde Mothercare müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına ulaşabilirsiniz.

Mothercare markası 1961 senesinden beri özellikle 0-10 yaş arası bebek ve çocukların gelişim zamanı içinde ailelere her zaman en kaliteli ve pratik ürünleriyle çözümler sunmaya devam etmektedir. Mağazası içinde, bebek ve çocuk giyimi ile birlikte evlerde kullanılabilecek tekstil ürünlerine kadar birden fazla ürün bulunmaktadır. Bunun yanında bebeklerin ilk yolculukları sırasında ihtiyaç duyulan bebek arabaları, pusetler ve oto koltukları da mağazalarda satışa sunulmaktadır.

Mothercare Çağrı Merkezi Numarası

Çocukların evin içinde çok daha güvende bulunmasını sağlayan pratik çözümler mağazalarda bulunmaktadır. Çocuklar için mobilyalar ile bebek bakım ürünlerine kadar birden fazla alternatifi sunan Mothercare markası beslenme ürünlerinden bebek oyuncaklarına kadar kısacası bebekleri büyürken ebeveynlere gereken tüm ürünleri bir arada bulundurmaktadır.

Şirket 1961 tarihinde Selim Zilkha ile birlikte James Goldsmith aracılığı ile İngiltere’de kurulmuştur. İlk olarak Mothercare mağazalarında anneler için puset, çocuk odası mobilyaları ve hamile kadınlar için üretilen ürünleri satışı hususunda uzmanlaşmıştır. Daha sonra ise, şirket çocuklar için giyim, oyuncak ve farklı ürün modelleri ile satış alanını daha kapsamlı hale getirmeyi başarmıştır. 1962 tarihinde ise şirket posta ile mal teslim etmeye başlamıştır 1982 tarihinde perakendecilik merkezi Habitat ile bir araya gelerek Habitat Mothercare şirketini kurmuşlardır. 1986 tarihinde ise İngiltere İçişleri Mağazaları ile bir araya gelmiştir. Ocak 1996 tarihini gösterdiği zaman ise Boots UK şirketini bünyesine katmıştır.

Ekim 2007 senesinde Mothercare müşteri ve hamile bayanlar online mağazasını hizmete sokmuştur. 2010 senesinde, Mothercare özel satış piyasası içinde rakibi Blooming Marvellous markasını satın almıştır. Günümüzde Mothercare şifrketi dünya çapında bebek ve hamile bayanlar için ürün satışı gerçekleştiren en büyük firmalar içinde bulunmaktadır.

Mothercare Müşteri Hizmetleri Numarası

Dünyanın ortalama olarak 60 ülkesi içinde 1200-den artık mağazaları bulunan dev şirket büyümeye devam etmektedir. Türkiye’de 6 satış merkezi faaliyet vermeye devam etmektedir. Türkiye’de Chicco ile birlikte en büyük mağazalara sahip olan Mothercare şifrketi tüm dünya üzerinde bebekler ve çocuklar için giysiler, pusetler, beslenme ürünler, emzik çeşitleri ve bakım aksesuarları sunmaya devam etmektedir.

Mothercare çağrı merkezi iletişim müşteri hizmetleri telefon numarası bilgisi bulunmaktadır. Bu 444’lü çağrı merkezi telefon numiçinden Mothercare ile iletişime geçerek istek, şikayet ve önerilerinizi iletebilir yaşamış olduğunuz sorunlarla alakalı görüşme uygulayabilirsiniz. Ayrıca yorumları bölümünden Mothercare ile ilgiliki düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

Mothercare Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
444 84 94

Mothercare Mail Adresi
online@mothercare.com.tr

Arama Kelimeleri: mothercare çağrı merkezi, mothercare iletişim, mothercare müşteri hizmetleri, mothercare müşteri hizmetleri numarası, mothercare telefon numarası, mothercare irtibat tel, mothercare şikayet, mothercare şikayet var, mothercare mail adresi, mothercare çağrı merkezi numarası

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu