Müşteri Hizmetleri

Morevim Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Morevim Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Morevim Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Morevim Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

Morevim Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Morevim çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde Morevim müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Morevim şikayet hattına ulaşabilirsiniz. Morevim müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

Mor Evim Çağrı Merkezi Numarası

Herhangi bir gayrimenkul alacak olan bireylerin para biriktirerek bunları alabilmesi zordur. Ev, araba veya arsa alacaksanız ve belli bir birikiminiz yoksa bankadan kredi çekme yöntemini tercih edebilirsiniz. Ama bankaların da faiz oranları bi hayli yüksektir. Yıllarca taksit ödeyerek bi hayli fazla borcun altına girmeniz sizi sarsabilir. İşte tam da bu gibi durumlar için Mor Evim kurulmuştur. Kişiler almak istedikleri taşınmazları şirketin sunmuş olduğu güzel imkanlarla alabilirler. Birçok yerde şubesi olduğu için daha ayrıntılı bilgiye şubeye giderek veya çağrı merkezlerini arayarak ulaşabilirler. 444 5 128 çağrı merkezi numarasını arayarak düşüncenizdeki soruları sorabilirsiniz.

Morevim çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Mor Evim Müşteri Hizmetleri Numarası

Mor Evim faizsiz, peşinatsız ve taksitle ödeme alternatiflerini üyelerine sağlamaktadır. Sıra belirlemeli yöntem, sıra belirlemeli bi hayli hızlı teslimat yöntemi, peşinatlı yöntem seçenekleri içinde birinden faydalanarak istediğiniz şehirden ev veya araba sahibi olabilirsiniz. Taksit oranlarını da kendi bütçenize göre seçebilirsiniz. Borcunuzu erken kapatarak bir çok avantaja sahip olabilirsiniz. Çekiliş yöntemiyle sıranız geldiğinde evinize ve arabanıza kavuşabilirsiniz. Firmanın şubelerini öğrenmek, ödemelerle alakalı bilgi almak veya daha bir çok soru sormak için müşteri hizmetleri ile görüşme yapabilmeniz olabilecekdür. Müşteri temsilcileri her türlü soru ve sorunda bireylerin yanındadır. Ayrıca 0 552 385 51 28 numaralı whatsapp sohbet hattını arayarak canlı görüşme de uygulayabilirsiniz.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Morevim müşteri hizmetleri numarasıüzerinden rahatlıkla iletebilirsiniz.

Mor Evim Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Mor Evime direkt bağlanmak isteyenler çağrı merkezini arayabilir veya whatsapp iletişim numaralarından mesaj yazabilir. Ayrıca internet sitesindeki formu doldurarak aranmanızı da sağlayabilirsiniz. Maille ulaşmak isteyen bireyler [email protected] adresini kullanabilirler. Firmaya bir çok yoldan ulaşabilmeniz olabilecekdür. Gayrimenkul almak isteyip de buna ekonomileri yetmeyen bireyler, faizsiz ve taksitle ödeme fırsatını tercih ederek istedikleri ev veya arabaya şirketin onlara sunmuş olduğu avantajla kavuşabiliyorlar.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Morevim müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa bir sürede çözüm sağlamaktadır.

Mor Evim Şikayet Hattı

Mor Evim çağrı merkezlerini aradığınızda görüşeceğiniz müşteri temsilcilerine istek, dilek ve önerilerinizi sunabileceğiniz gibi şikayetlerinizi de bildirebilirsiniz. Firma her türlü şikayeti değerlendirerek bireylere geri dönüş yapmakta ve mağduriyetlerini gidermektedir. Müşteri hizmetleri haftanın her günü üyelerine hizmet vermektedir.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi amacı olan Morevim müşterileri için poblemlerinı aktarabilecekleri Morevim şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Morevim Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

444 5 128

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde görüşme sağlayabilirsiniz. Morevim çağrı merkezi numarasına 444 5 128 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

İletişim

Adres : Atatürk Mah. Sütçü İmam Caddesi No:145, 34764 Ümraniye / İstanbul

Çağrı Merkezi Telefon Numarası : 444 5 128

E Posta İrtibat Adresi : [email protected]

Arama Kelimeleri: Morevim iletişim bilgileri, Morevim telefon no, Morevim irtibat tel, Morevim canlı destek, Morevim müşteri temsilcisi, Morevim şikayet hattı, Morevim müşteri hizmetleri numarası, Morevim çağrı merkezi numarası, Morevim iletişim numarası, Morevim çağrı merkezi, Morevim müşteri hizmetleri direk bağlanma

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu