Başvurular

Mopaş Market Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

Mopaş Market Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri, kamu ve özel başvuru bölümümüzde Mopaş Market Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri nasıl yapılır bilgi verelim istedik. Mopaş Market Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri ile alakalı bilgiler yazımızın içinde.. 

Mopaş Market Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

Mopaş Market Saat Kaçta Açılıyor Kapanıyor?

Mopaş, İstanbul, Yalova ve Kocaeli illerimizde hizmet vermekte olan bir süpermarket zinciridir.  Kurulmuş olduğu günden bu yana büyümesini düzenli olarak sürdüren Mopaş market, şimdilerde çok sayıda şube sayısına ulaşmayı başarmıştır. Peki Mopaş market sabah saat kaçta açılıyor, akşam saat kaçta kapanıyor, saat kaça kadar açık? Mopaş market çalışma saatleri, mesai saatleri ve hizmet saatleri ile ilgili geniş bir şekilde bilgiler haberimiz devamında bulunmaktadır.

Mopaş Market Açılış Kapanış Saatleri 2021

Mopaş market şubeleri sabah saat 09:00‘da açılmakta olup, akşam saat 21:00‘e kadar hizmet vermektedir. Mopaş market haftanın 7 günü açıktır.

Mopaş Market Sabah Saat Kaçta Açılıyor : Mopaş şubeleri her sabah saat 09:00’da açılmakta ve üyelerine hizmet vermeye başlamaktadır.

Mopaş Market Akşam Saat Kaçta Kapanıyor : Mopaş şubeleri akşamları saat 21:00’e kadar üyelerine hizmet vermektedir.

Mopaş Market Hafta Sonu Açık Mı / Çalışıyor Mu : Mopaş Market yalnızca hafta içi değil bunun yanı sıra Cumartesi ve Pazar günleri yani hafta sonu da hizmet vermektedir. Hafta sonu çalışma saatleri değişmez.

Mopaş Market Bayramda Açık Mı : Mopaş, Ramazan Bayramı ve Kurban Bayramı gibi dini bayramlarda bayramın ilk gününde kapalıdır. Lakin arefe gününde ve bayramın diğer günlerinde açıktır. Ayrıca 1 Mayıs, 19 Mayıs, 23 Nisan, 29 Ekim, 30 Ağustos, 15 Temmuz ve 1 Ocak gibi resmi tatil günlerinde Mopaş açıktır.

Bu makalemizde Mopaş çalışma saatleri yani açılış saatleri ve kapanış saatleri ile ilgili geniş bir şekilde bilgiler sunduk. Konu ile ilgili daha kapsamlı bir şekilde bilgi edinmek için kurumun çağrı merkezi telefon numarası olan “0216 595 40 40” üzerinden bilgi alabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu