Müşteri Hizmetleri

Moovtr müşteri hizmetleri Telefon numarası

Moovtr müşteri hizmetleri telefon numarası, en fazla aranan numaralar bölümünde Moovtr müşteri hizmetleri telefon numarası başlığı altında telefon numarasını paylaştık. Moovtr müşteri hizmetleri telefon numarası ile hemen ulaşım sağlayın..

Moovtr müşteri hizmetleri telefon numarası

Hızlı Erişim

  • 1 Moovtr Markası Avantajları Nelerdir?
  • 2 Moovtr Nasıl Çalışıyor?
  • 3 Moovtr Fiyatları Nedir?
  • 4 Moovtr Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
  • 5 Moovtr İletişim E-Posta Adresi ve Sosyal Medya Adresleri

Moovtr Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 4449859

Moov, Türkiye’de “ulaşımın en güzel hali” sloganı ile birlikte Garenta şirketinin dakikalık araç kiralama markası olarak bilinir. Türkiye’de son birkaç senedir yoğun ve aktif biçimde rağbet gören Moov, aktif binlerce kullanıcısıyla birlikte dilediğiniz yerden arabayı alıp dilediğiniz yere bırakmanız hususunda sizlere destek sağlıyor. Moov ile kiraladığınız tüm araçlarda hem sigorta hem de yakıt içinde, ekstra masrafınız olmadan yalnızca her 15 dakikada bir sabit ücret ödersiniz.

Geniş araç filosu ile birlikte manuel veya otomatik araç seçimlerinde, hatchback veya sedan gibi tercihlerinizle birlikte dilediğiniz gibi araç seçimlerinizi uygulayabilirsiniz. Moov uygulaması üzerinden Google Play veya App Store ile edinebilir ve 15 dakikalığına bile olsa araçlarınızı kiralayıp bu uygulama ile anında önünüzdeki aracı çalıştırabilirsiniz. Moov müşteri hizmetleri en yakında zamandan sizlerle ilgilenerek, hasar kayıtlarından tutun da araçlarla alakalı yaşadığınız her türlü sorunlarda dahi birebir destek sağlamaktadır.

Moovtr Markası Avantajları Nelerdir?

Anadolu Grubu’nun markası olan Moov, uygulamayı indir, kullan ve bırak mottosu ile birlikte Moover olarak isimlendirdiği üyelerine özel kampanyalar, fırsatlar, çeşitli indirimler sunarak araç kullanımını çoğaltmayı planlıyor.

Pratik bir biçimde araç kiralama süreçlerinde bir Moover olarak siz de istediğiniz her zaman uygulama üzserinden haritada filtreme yapabilir, gelişmiş radar seçenekleriyle birlikte çevrenizde araç geldiğinde anında avantajlı fiyatlar ile birlikte birden fazla yeni araç kullanmayı başarabilirsiniz.

Moovtr Nasıl Çalışıyor?

Uygulama marketi üzerinden (AppStore, Google Play vb.) Moov uygulamasını telefona indirdikten sonra üyelik süreçlerinizi tamamlıyorsunuz. Bu adımı da tamamladıktan sonra kullanmaya başlayabilirsiniz. Moov ile kiralamaya başlamak için haritada ize en yakın olan aracı buluyor ve yanına giderek, goğrudan aracı uygulama üzerinden seçebilirsiniz.

15 dakikalık, saatlik yahut günlük periyotlarda istediğiniz biçimde araç kiralama ile birlikte sürüş keyfiniz bittirdiğinizde, nerede olursa olun eğer hizmet bölgesindeyseniz dilediğiniz herhangi bir yere araç bırakıp kapıları uygulama ile kilitleyerek direkt kiralamayı sonlandırabilirsiniz. Aracı çekilme riski olmadığından emin olduğun her yere bırakabilirsiniz. Anahtarını torpido göze bırakman yeterli!

Moovtr Fiyatları Nedir?

Renault Clio araçlarda manuel araç tercih ettiğinizde her 15 dakikası 16 TL, otomatik araç ise 15 dakikası 18 TL’dir. Filoda daha birden fazla araç bulabilir ve dilediğiniz gibi bir Moover olarak en iyi biçimde araç kiralamadan faydalanabilirsiniz. Merak ettiklerinizi öğrenmek istediğinizde de Moov telefon numarası üzerinden çağrı merkezi yetkililerine sorarak bilgi ve destek alabilirsiniz.

Moovtr Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Moovtr Telefon Numarası: 4449859

Moov, ulaşımda kolaylığı sağlamak maksadıyla İstanbul’da tüm İspark’larda ücretsiz araç park etme olanağını sizlere sunuyor. Bunun yanında İzmir İzelman otoparklarda ise Moover olarak ücretsiz tüm otoparkları kullanabilirsiniz. Eğer günlük kullanım kiralamak isteğe göre 6 saatlik ücret ile 24 saat kullanabilirsiniz.

Eğer ilk defa Moov araç kullanacaksanız bu durumda “MERHABA” kodu ile ilk kiralamanda 30 dakika ücretsiz kampanyasından faydalanabilirsiniz. Siz de tüm sorularınıza dair her hususta Moov çağrı merkezi ile gönül rahatlığıyla görüşebilir ve iletişimde kalabilirsiniz.

Moovtr İletişim E-Posta Adresi ve Sosyal Medya Adresleri

Aşağıda bulunan iletişim formu üzerinden tüm istek, öneri yahut şikayetlerinize dair her hususta bilgi sahibi yer alacağınız Moov ile birlikte bir çok hususta dilediğiniz biçimde görüşmenizi yetkililerle uygulayabilirsiniz. Sayfanın en altında Bize Ulaş menüsü altında iletişim formunu doldurabilirsiniz. Dilediğiniz her zamanda da Moov’un sosyal platform hesapları aşağıdaki gibi olup direkt kullanabilirsiniz.

Moovtr İletişim Adresi: https://www.moovtr.com

MOOVTR Sosyal paylaşım sitesi Facebook

MOOVTR Sosyal paylaşım platformu Twitter

MOOVTR İnstagram

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu