Bilgi Arşivi

Mondi Mobilya İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 2022 

Mondi Mobilya İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel , iş başvuruları kategorimizde Mondi Mobilya İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. Mondi Mobilya İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

Mondi Mobilya İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 

Mondi Mobilya’da çalışmak isteyen adaylara müjde. Mondi Mobilya bünyesine dahil olup Mondi Mobilya’ya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir. Mondi Mobilya işçi alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda Mondi Mobilya’nın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Mondi Mobilya, 1957 senesinde kurulan Erciyes Anadolu Holding’in bir parçası olarak 1993 senesinden beri ülkemiz ve Dünyamız insanının hayatlarına yenilik katmaktadır. Uluslararası standartlarda ürettiği ürünleri ile mobilya sektörünün en bi hayli beğeni alan markalarından birisi olan Mondi Mobilya,  sayıları 300’ü aşan satış noktası ile tüketici ile buluşuyor.

Mondi Mobilya İş İlanları, Personel Alımı ve İş BaşvurusuMondi Mobilya İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Mondi Mobilya İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Mondi Mobilya kuruluşundan bu yana arkasında durduğu prensipleri ışığında markasına değer katacak adayları arıyor. Türkiye’nin en büyük 5 moda şirketinden birisi olan Mondi Mobilya, bu ne kadar büyük olduğunu sürekli olarak olarak gerçekleştirdiği işçi alımı ile sağlamaktadır.

Personel alımlarını kendi insan kaynakları üzerinden gerçekleştiren Mondi Mobilya’ya iş başvurusunda bulunmak için ilk kez mondihome.com.tr adresine giriş sağlamalısınız. Siteye giriş sağladıktan sonra sitenin alt bölümünde bulunan İnsan Kaynakları sekmesinde bulunan İşe Alım bölümüne girerek Mondi Mobilya’ya başvuruda bulunabilirsiniz.

Mondi Mobilya İş İlanları

Mondi Mobilya en kıymetli parçasının çalışanları olduğunun bilinci ile işe alımlarını belirli misyon, vizyon ve prensipleri ışığında  en kabiliyetli çalışanları istihdam etmek maksadıyla insan kaynaklarını sürekli olarak olarak geliştiriyor.

Firmanın ihtiyaçları ışığında açılan iş ilanlarına başvuran adaylarını 4 adımda değerlendiren Mondi Mobilya’nın temel amacı istenen pozisyona en uygun insanı bularak verimli bir çalışma süreci oluşturmak.

Özgeçmiş değerlendirmesinin sonrasında mülakata giren adaylar, bu etapta olumlu dönüş alırlarsa son kez Mondi Mobilya aracılığıyla değerlendirme testlerine tabii tutuluyor. Tüm aşamaları başarı ile tamamlayan adaylar iş teklifi alıyor.

NoPozisyonlarLokasyon
1İç Denetim Uzman/ Uzman YardımcısıKayseri

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu