Müşteri Hizmetleri

Moka Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Moka Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Moka Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Moka Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

Moka Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Moka çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde Moka müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Moka şikayet hattına ulaşabilirsiniz. Moka müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

Moka Çağrı Merkezi Numarası

Moka tamamı Türkiye İş Bankasına ait olan yeni bir ödeme alt yapısı teknolojisidir. Bu yapı üzerinden Visa kart gibi dünya çapında geçerliliği olan kartlar üzerinden alışveriş yapılabilmektedir. Ayrıca tüm bu ödeme teknolojileri içinde en güvenilir ve gelişmiş olan yapılardan bir tanesi olmaktadır. Dolayısı ile gerek yurdumuzda gerekse yurt dışında çok fazla tercih edilmektedir. Bu nedenten ötürü bir çağrı merkezi numarası edinerek müşterileri ile iletişim ağını daha da ilerletmeye çalışmaktadır. Gelişen ve sürekli olarak olarak gelişmeye devam eden teknoloji alt yapısı sayesine ekibini büyütmekte ve yenilikçi kadrosuna düzenli olarak alanında yetkin bireyleri kazandırmaktadır.

Moka çağrı merkezi numarası 0850 33 98 99 nolu telefondan varabilirsiniz.

Moka Müşteri Hizmetleri Numarası

Çağrı merkezi müşteri hizmetleri numarası üzerinden kuruma ait işlem ve hizmetler ile ilgili bilgi alınabilmektedir.  Bu numara üzerinden bilgi alınabileceği gibi mevcutta müşteri olan bireyler için de hizmet verilmektedir. Müşteri hizmetleri numarası bunun yanı sıra şikâyette bulunulacak durum için de kullanılmaktadır. Çağrı merkezi müşteri temsilcileri ile görüşme yapmak ve iletişime geçmek için 0 850 333 98 99 numarasını aramak yeterli olacaktır.

Moka müşteri hizmetleri numarası 0850 33 98 99 nolu telefondan varabilirsiniz.

Moka Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Müşteri hizmetleri ile görüşme sebebi acil bir durum ve hemen çözülmesi gerekiyor ise direkt bağlanma olanağı kullanılabilmektedir. Müşteri temsilcisi ile direkt görüşme yapmak için çağrı merkezi numarası aranıldığı zaman karşılaşılan yönlendirmeler eksiksiz ve doğru bir biçimde dile getirilmelidir. Burada yapılacak olan tek şey tele sekreter çıktığı andan ibu yana bağlanılmak istediğimiz neden açık ve net bir biçimde dile getirilmelidir. Daha ardından ise olabilecek en kısa zaman zarfında bağlanılacak ve işlemler halledilebilecektir.

Moka müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0850 33 98 99 nolu telefondan varabilirsiniz.

Moka Şikayet Hattı

Çağrı merkezi müşteri hizmetleri numarası bunun yanı sıra şikayet hattı olarak da kullanılabilmektedir. Bu numara üzerinden, yaşanılan teknik bir aksaklık bildirilebilir ve çözüm talep edilebilir. Alanında bi hayli işinde uzman ve yetkin olan müşteri temsilcileri olabilecek en kısa zaman zarfında yaşanılan sorunu ve teknik durumu çözüme kavuşturacaktır. Tüm bu imkanlardan yararlanmak ve daha fazla bilgi almak için çağrı merkezi müşteri hizmetleri numarası olan 0850 33 98 99 numarasını aramak ve iletişime geçmek yeterli olacaktır.

Mokaşikayet hattı 0850 33 98 99 nolu telefondan varabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi amacı olan Moka müşterileri için poblemlerinı aktarabilecekleri Moka şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Moka Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0850 33 98 99

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde görüşme sağlayabilirsiniz. Moka çağrı merkezi numarasına 0850 33 98 99 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

İletişim

Moka Ödeme Kuruluşu A.Ş.

Tel No : +90 (850) 333 9899

Adres Bilgisi : Cumhuriyet Mh. Adnan Menderes Cd. No:22/C 34788 Taşdelen Çekmeköy | İstanbul | Türkiye

E Posta : [email protected]

Arama Kelimeleri: Moka iletişim bilgileri, Moka telefon no, Moka irtibat tel, Moka canlı destek, Moka müşteri temsilcisi, Moka şikayet hattı, Moka müşteri hizmetleri numarası, Moka çağrı merkezi numarası, Moka iletişim numarası, Moka çağrı merkezi, Moka müşteri hizmetleri direk bağlanma

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu