Müşteri Hizmetleri

ModaSelvim Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

ModaSelvim Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde ModaSelvim Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. ModaSelvim Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

ModaSelvim Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

ModaSelvim çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde ModaSelvim müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına ulaşabilirsiniz.

ModaSelvim, 1966 senesinde faaliyetlerini başlatan Alim Tekstil aracılığıyla kurulmuş bir markadır. Hazır giyim alanında sektörün ön plana çıkan firmalarından birisi olmuş; ürünlerinin hem yurtdışında hemde yurtiçinde satışı gerçekleşmektedir. Tesettür giyimli bayanlar için giyim ve aksesuar alışveriş sitesi olan ModaSelvim, her geçen gün daha da ön plana çıkmaktadır.

ModaSelvim’de bulunan ürün grupları şöyledir; eşarp, şal, abiye, büyük beden, ferace, kap/kaban, pardesü, kışlık ferace, panço/pelerin, elbise, tunik, abiye, bluz ve gömlek, etek, kombin, pantolon, pantolon etek, yelek. Ve bir çok ürün grubuyla üyelerine hizmet vermektedir.

ModaSelvim yalnızca yurt içine hizmet vermeyip yurt dışı siparişleri de almaktadır. En kaliteli hizmeti sizlere sunan firma her geçen gün ürün yelpazesini genişletirken ürün değerini de arttırmaktadır. Avrupa ülkelerine 100 euro, Arap Ülkelerine 150 dolar ve üzeri kargo ücretsiz olarak gönderilmektedir. 100 euro – 150 dolar altında yapmış olduğunuz alışverişlerde kargo fiyatınız gönderim yapılacak ülke ve ürün adedine göre değişmekte olup konu ile alakalı bilgiyi iletişim numaraları üzerinden alabilirsiniz.

ModaSelvim Çağrı Merkezi Numarası

Yurt dışı adresinize verdiğiniz siparişleriniz de iade hakkınız mevcuttur fakat değişim hakkınız mevcut değildir. Ürününüzden kaynaklı bir tatminiyetsizlikte ilk olarak müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek sorunu bildirmeniz, bir sonraki alışverişverişinizde aynı durumun tekrarlanmaması için ModaSelvimşifrketina fayda sağlayacaktır. Bu noktada amaç sizlerin tatminiyeti olduğu için gerekli hassasiyeti göstermeniz gereklidir. İade edeceğiniz ürünün, paketi hasar görmemiş, kullanılmamış, kullanım hatası sonucu zarar görmemiş ve tekrar satılabilirlik özelliği bozulmamış olmalı bunun bunun yanında detaylarınızi net olarak girmeniz ve formu doldurmanız gereklidir. Bu hususta ModaSelvim müşteri hizmetleri sizlerin tatminiyeti için elinden geleni yapacaktır.

Yurt içi alış verişlerinizde ödeme şekli olarak kredi kartı, banka kartı veya kapıda ödeme gibi seçenekleri kullanabilmektesiniz. Yurt dışı alış verişinizde kapıda ödeme seçeneği mevcut değildir. Kapıda ödeme seçeneğini kullanırsanız bunun için kargo şifrketi aracılığıyla hizmet ücreti talep edilmektedir. Bu ücreti ödememek için modaselvim üzerinden sipariş oluşturduktan sonra satın alırken kredi kartı veya banka kartı gibi seçenekleri kullanmanız gereklidir.

Üç al iki öde kampanyalarında yalnızca ürünlerin renk ve beden değişimleri yapılabilmektedir. Bu tür ürünlerin iade talebini isteğe göre üç ürünü de göndermeniz gereklidir. Bunun dışında siparişlerinizi 14 gün içinde iade edebilir veya değişimini talep edebilirsiniz. Abiye ürünlerinde bu süre 24 saattir. Bu süreleri geçirdiğiniz zaman iade veya değişim istekleriniz bulunmamaktadır. Değişim yaparken kampanyaları ürünler hariç diğer ürünlerin kargo bedeli şirkete aittir. Değişim için anlaşmalı kargo şifrketi dışında başka bir firma ile gönderim yapacaksanız kargo fiyatını sizlerin ödemesi gereklidir.

ModaSelvim Müşteri Hizmetleri Numarası

ModaSelvim bi hayli büyük bir kitleye hitap etmektedir. Durum böyle olunca müşteri hizmetleri numarası da aktif olarak kullanılmaktadır. ModaSelvim müşteri hizmetleri numarası olarak 0212 550 52 52 kullanılmaktadır. Bu numara üzerinden bilgi alabilir, istek ve isteklerinizi iletebilirsiniz.

ModaSelvim müşteri hizmetleri olarak üyelerine gerekli desteği sağlamakta ve müşteri tatminiyetine önem vermektedir. Yaşamış olduğunuz poblemleri veya isteklerinizi iletebileceğiniz numara sizlere en kısa bir sürede çözüm sunacaktır.

ModaSelvim’in 0212’li bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla telefon üzerinden bir ürün siparişinde bulunabilir, ürünler ile ilgili genelde bilgi alabilir, ödeme esnasında yaşadığınız problemleri bildirebilir, iade ve değişim koşullarını detaylıca öğrenebilir; istek, soru, öneri ve görüşlerinizi bu hat üzerinden ModaSelvim’e bildirebilirsiniz.

ModaSelvim Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0212 550 52 52

Arama Kelimeleri: modaselvim iletişim bilgileri, modaselvim telefon no, modaselvim irtibat tel, modaselvim canlı destek, modaselvim müşteri temsilcisi, modaselvim şikayet hattı, modaselvim çağrı merkezi numarası, modaselvim çağrı merkezi, modaselvim müşteri hizmetleri, modaselvim müşteri hizmetleri numarası

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu