Bilgi Arşivi

Modanisa İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 2022 

Modanisa İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel , iş başvuruları kategorimizde Modanisa İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. Modanisa İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

Modanisa İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 

Modanisa’da çalışmak isteyen adaylara müjde. Modanisa bünyesine dahil olup şirkete iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir. Modanisa işçi alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda Modanisa’nın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Bir grup insanın kafasındaki bir hayal olarak hayata geçen Modanisa, inanca göre bir giyim tarzı oluşturma misyonu ile 2011 senesinin Anneler günü İstanbul’da kuruldu. Başta Türkçe ve Arapça olmak üzere 6 dilde hizmet sağlayan modanisa.com, Dünya’nın 5 kıtasında 140 ülkeden üyelerine her gün binlerce kargo gönderiyor.

100 farklı markanın binlerce çeşit ürünü ile geniş bir yelpazeye sahip Modanisa, şuan için 20 milyon kullanıcıya hizmet vermekte. 2017 senesinde Londra ve Dubai gibi büyük ve lüks metropollerde moda haftaları düzenleyerek küresel bir oyuncu olduğunu herkese ispatlayan Modanisa bi hayli hızlı büyümesine gün geçtikçe sürdürmekte.

Modanisa İş İlanları, Personel Alımı ve İş BaşvurusuModanisa İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Modanisa İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Sadece 10 yıl gibi bir sürede küresel çapta işler başaran Modanisa, bu büyümeyi sürdürmek amacı ile çeşitli kanallar ile işçi alımı gerçekleştirmekte. Başta kariyer.net ve tr.indeed.com adresleri olmak üzere resmî web sitesi olan modanisa.com adresi üzerinden de iş ilanları yayımlayıp, işçi alımı gerçekleştiren Modanisa personele olan gereksinimini göstermekte.

Kariyer.net ve tr.indeed.com gibi kariyer portalları üzerinden iş başvurusu yapmak bi hayli kolay. Bu adreslerden iş başvurusu için yapmanız gereken tek şey bir üyelik oluşturarak güncel bir CV yüklemek. Kariyer.net için sitenin sağ üst bölümünde bulundan Üye Girişi butonuna tıklayarak mevcut hesabınıza girebilir yahut yeni bir üyelik oluşturabilirsiniz.

Üyelik oluşturduktan sonra kalan tek adım güncel bir CV’yi profilinize yüklemek. Bu adımdan sonra Modanisa’nın açık pozisyonlarına iş başvurusu uygulayabilirsiniz. tr.indeed.com adresi için de aynı biçimde siteye bir üyelik ile giriş yapmanız ve güncel bir CV yüklemesi yapmanız gerekiyor.

Modanisa resmî web sitesi üzerinden de işçi alımı gerçekleştiriyor. Modanisa.com adresine giriş sağladıktan sonra sitenin en alt sol bölümünde bulunan Kariyer yazısında tıklayarak onlarca açık iş ilanını görüntüleyebilir ve başvuruda bulunabilirsiniz.

Dilerseniz sitelere giderek vakit kaybetmemek için aşağıdaki linklerden sizin için derlediğimiz mevcut pozisyonları görüntüleyebilirsiniz.

Modanisa İş İlanları

Aldığı onlarca ödül, küresel bir oyuncu olması ve açtığı engelli birey kadroları ile çalışmak isteyen adaylar için kusursuz bir aday olan Modanisa, sunduğu onlarca farklı pozisyon ile çok geniş bir tercih alanı oluşturuyor. Sürekli büyümesi ile bir çok meslek grubundan çalışana ihtiyaç duyan Modanisa, her adayın kendine uygun bir kariyer fırsatı bulabileceği bir firma.

NoPozisyonlarLokasyon
1Modanisa Full Stack Bootcampİstanbul (Tümü)
2Accounting Managerİstanbul(Asya)
3Genel Muhasebe Uzmanıİstanbul(Asya)
4Borçlar Muhasebesi Uzmanıİstanbul(Asya)
5Foreign Trade Operations Specialistİstanbul(Asya)

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu