Müşteri Hizmetleri

Modalife müşteri hizmetleri Telefon numarası

Modalife müşteri hizmetleri telefon numarası, en fazla aranan numaralar bölümünde Modalife müşteri hizmetleri telefon numarası başlığı altında telefon numarasını paylaştık. Modalife müşteri hizmetleri telefon numarası ile hemen ulaşım sağlayın..

Modalife müşteri hizmetleri telefon numarası

Hızlı Erişim

  • 1 Modalife Mobilya Markası Avantajları Nelerdir?
  • 2 Modalife İletişim Numarası
  • 3 Modalife İletişim E-Posta Adresi ve Sosyal Medya Adresleri

8 Temmuz 2021 tarihinde güncellendi.

Modalife çağrı merkezi Numarası: 4446632

Modalife, oturma gruplarından yemek odalarına, genç odalardan tutun da yatak odası, çok amaçlı dolaplara kadar birden fazla mobilya kategorisinde ürünleri bulabileceğiniz mağazalar zinciridir. Türkiye’de geniş bir şubeye sahip olan marka Modalife, 1990’lı senelerda kurulmuştur. Müşteri tatminiyeti ve satış deneyimini en iyi biçimde aktaran marka, son derece hassas ve en iyi biçimde iletişim becerisi ile kurumsal süreçlerde her zaman yanınızda oluyor.

Bugün 140’ın üzerinde şubesiyle, 2000’den fazla çalışanıyla birlikte hassas bir zaman olan evlilik süreçlerinde, yeni ev dizme zamanlarında, düğün paketleri, salon paketleri, çeşitli oturma grupları, yatak odası takımları ve tamamlayıcı pratik mobilyalar gibi bir çok ürünleri Modalife müşteri hizmetleri ile birlikte gözlemleyebilirsiniz. En sevdiğiniz evinizde rahat edeceğiniz tüm mobilyalara en rahat biçimde ulaşabilir ve kendinizi rahat hissedecek biçimde, kendi zevklerinize göre en iyi mobilyaları da edinebilirsiniz.

Modalife Mobilya Markası Avantajları Nelerdir?

Saymakla bitmeyen mobilya markası avantajları arsında istikrarlı bir biçimde kalite standartlarına uygun olarak tüketici gereksinimlerini karşılayan, en iyi biçimde fonksiyonel mobilyalar üreten ve tabi ki belli bir standardın altına inmeden en iyi üretimi bugün Ankara’da 150 bin metrekarelik alanda 3 farklı fabrikada en iyi biçimde sağlamaktadır.

Tüketiciye karşı en iyi katkıyı verebilmek maksadıyla üretiminde de değerinde de en üst düzeyde kullanım sağlarken diğer bir yandan da en iyi olmayı başarması hususunda da tüketicilere ihtiyaçları ve beklentileri karşılaması maksadıyla iletişimi kuvvetlidir. Bu etapta da merak ettiğiniz her hususta Modalife telefon numarası üzerinden başarılı bir marka olan mobilya sektöründeki bu markadan destek ve bilgi alabilirsiniz.

Modalife İletişim Numarası

Modalife Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası:

İstediğiniz her zaman soru ve problemlerinıza karşı çözüm bulabileceğiniz, kurumsal bir marka olarak tüm Türkiye’de 140 üzerinde şubesiyle bugün 2000’den fazla çalışanı bulunan Modalife, çağrı merkezi desteğiyle birlikte bunun yanı sıra hem Whatsapp Sipariş hattı hem de internet sitesinde bulunan canlı destek ile tüm sorularınıza, satış öncesinde faydalı oluyor.

Türkiye’de düğün paketi, salon paketi veya çeşitli oturma gruplarından oluşan biçimde birden fazla müşteri hizmetleri desteğiyle yüz yüze kalacağınız Modalife markasında Modalife çağrı merkezi üzerinden istediğiniz gibi görüşebilir, bilgi alabilir ve merak ettiğiniz her şeyi sorabilirsiniz. Sertifikalı bir marka olması bunun yanında Türkiye’nin her yerine teslimat garantisiyle birlikte hem ev dekorasyonunda hem de tüm ürünlerde 2 yıl garantili olması gibi avantajlarıyla birlikte sizlerin yanındadır.

Modalife İletişim E-Posta Adresi ve Sosyal Medya Adresleri

Düğün sezonu açılmasıyla birlikte araştırmalar içinde değerlendireceğiniz mobilya markası olan Modalife’ın tüm sosyal platform hesapları ve e-posta iletişim bilgileri aşağıdaki gibidir. İstediğiniz her zaman pratik mobilyalar, masa sandalye takımları, oturma grupları, düğün paketler veya daha birden fazla indirimli ürünlerin haberini anında alabilirsiniz. Öğrenmek istediğiniz birden fazla hususta da bilgi edinebilir ve marka ile iletişimde olabilirsiniz.

Modalife E-posta Adresi:[email protected]

MODALİFE Sosyal paylaşım sitesi Facebook

MODALİFE Sosyal paylaşım platformu Twitter

MODALİFE İnstagram

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu