Müşteri Hizmetleri

ModaCruz Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

ModaCruz Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde ModaCruz Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. ModaCruz Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

ModaCruz Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

ModaCruz çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde ModaCruz müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına ulaşabilirsiniz.

Kullanmadığınız elbiselerinizi satarak kazanç sağlamak istediğinizde dolabınızda bulunan ikinci el ürünleri satışa sunabileceğiniz bir sitedir. Dış giyim, elbise, ceket, etek, aksesuar, çanta, ayakkabı gibi birbirinden farklı kategori seçenekleri üzerinden satışa sunulan ürün seçenekleri aracılığıyla kullandığınız ve ikinci el olan ürünlerinizin satılmasını sağlamaktadır. Site üzerinden satış yapmak isteyenler ilk olarak siteye üye olabilirler. Gerekli bilgilerin girilmesinin ardından tamamlanacak olan üyelik işlemleri aracılığıyla kullanıcı detaylarınız ile siteye ulaşım sağlayarak istediğiniz ürünleri yükleyebilirsiniz. Ürünler ile ilgili belirlenecek olan fiyat, marka ve ürün detayları ürünü satın almak isteyenlerin ayrıntılı bilgi almasını sağlamaktadır.

ModaCruz Çağrı Merkezi Numarası

Dolabınızda bulunan eşyaları kullanmadığınız durumda site üzerinden satışa sunabilirsiniz. Özellikle sitede çok sayıda farklı ünlü ismin dolabındaki ürün seçenekleri de bulunmaktadır. İstenilen her markanın ürününü satışa sunabileceği biçimde hizmet verilmektedir. Site üzerinden ürünlerini satışa sunmak isteyenler kullanmış oldukları her kıyafet seçeneğini görsel içerikler ile birlikte yükleyerek belirlemiş oldukları fiyat seçeneği üzerinden satabilirler. Aynı kullanıcıları ihtiyaç duydukları her durumda daha fazla ürün seçeneğini site yükleyebilirler. 7/24 satış desteği hizmeti sağlanmaktadır. Bunun yanında oluşabilecek her türlü durumda destek hizmeti almak isteyenler yapacakları talepler aracılığıyla profesyonel yardım alabilirler. ModaCruz müşteri hizmetleri numarası üzerinden bilgi alabilirsiniz.

Satış yapmak isteyenler dolaplarını oluşturarak bu biçimde istedikleri ürünleri belirlemiş oldukları fiyatlar ile satışa sunabilirler. Dolabınızda bulunan ürün seçenekleri her geçen gün arttırarak daha fazla ürünü satabilirsiniz. İkinci elbise, kıyafet alım ve satım sitesi olarak hizmet vermektedir. Satın alma işlemi yapmak isteyenler ikinci el ürün seçenekleri içinde yapacakları tercihler aracılığıyla verecekleri sipariş ile güvenli alışveriş olanağı elde edebilirler. İkinci el kıyafetlerini satmak isteyenler ile daha uygun fiyat seçenekleri üzerinden kıyafet satın almak isteyenlerin buluştuğu bir sitedir.

ModaCruz çağrı merkezi iletişim müşteri hizmetleri telefon numarası bilgisi bulunmaktadır. Bu 850’li çağrı merkezi telefon numiçinden ModaCruz ile iletişime geçerek istek, şikayet ve önerilerinizi iletebilir yaşamış olduğunuz sorunlarla alakalı görüşme uygulayabilirsiniz. Ayrıca yorumları bölümünden ModaCruz ile ilgiliki düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

ModaCruz Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
0212 236 36 10

ModaCruz Mail Adresi
destek@modacruz.com

Arama Kelimeleri: modacruz çağrı merkezi, modacruz iletişim, modacruz müşteri hizmetleri, modacruz müşteri hizmetleri numarası, modacruz telefon numarası, modacruz irtibat tel, modacruz şikayet, modacruz şikayet var, modacruz mail adresi, ModaCruz çağrı merkezi numarası

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu