Müşteri Hizmetleri

Moda İkra Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Moda İkra Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Moda İkra Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Moda İkra Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

Moda İkra Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Moda İkra çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde Moda İkra müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Moda İkra şikayet hattına ulaşabilirsiniz. Moda İkra müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

Moda İkra Çağrı Merkezi Numarası

Tesettür giyim, dini inançlara göre bireylerin tercih ettiği bir tarz olmaktadır. Örtünmek ve gizlenmek muhafazakar bir yaşam süren genç kızların veya kadınların gelenek ve göreneklerine göre bi hayli mühimdir. Moda İkra tam da bu anda bayanların giyim alışverişi yapacağı ve bütün ürünleri bir arada bulacağı bir alışveriş platformudur. Sitede elbiseden abiyeye dış giyimden ayakkabıya kadar her şeyi bulacaksınızdır. Tesettür giyimde hem tarzını hem de farkını görülmektedirmak isteyen bireyler internet sitesinde gönüllerince alışveriş yapabilirler. Firma müşterileri için çağrı merkezleri de oluşturmuştur. Çağrı merkezini arayarak daha ayrıntılı bilgi alabilir soru ve poblemlerinızı bildirebilirsiniz.

Moda İkra çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Moda İkra Müşteri Hizmetleri Numarası

Moda İkra birbirinden güzel kıyafetlerle bayanların şıklığına şıklık katmaktadır. Pantolon, etek, tunik, sweat, elbise, tulum, mont, hırka, yelek, panço, trenç gibi bir çok tesettür kıyafet internet sitesinde mevcuttur. Her beden aralığında ve her renkte olan kıyafetler bayanların beğenisine sunulmaktadır. Müşteri tatminiyetine önem veren firma üyelerinin her sorusunda onların yanındadır. 0539 459 39 44 numaralı müşteri hizmetlerini arayarak soru ve poblemlerinızı müşteri temsilcisi ile görüşmeniz olabilecekdür. İnternet sitelerindeki iletişim formunu doldurarak da iletişim kurmanız olabilecekdür. Firmaya instagram ve whatsApp aracılığı ile iletişim de sağlayabilirsiniz.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Moda İkra müşteri hizmetleri numarasıüzerinden rahatlıkla iletebilirsiniz.

Moda İkra Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Moda İkra güvenli ve bi hayli hızlı alışverişin adresi olarak bilinmektedir. Alınan siparişler 3 iş günü içinde kargoya verilmektedir. Hatalı gelen ürünlerinizi 7 gün içinde şirkete iade edebilirsiniz. İndirimli fiyatlar, bi hayli hızlı teslimat, kolay ödeme avantajlarından yararlanmak için modaikra.com.tr internet adresini ziyaret edebilirsiniz. Firma ile direkt bağlantı kurmak isteyen bireyler müşteri hizmetleri ile görüşme sağlayabilirler.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Moda İkra müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa bir sürede çözüm sağlamaktadır.

Moda İkra Şikayet Hattı

Sipariş verilen kıyafetlerdeki sorunlarla alakalı, kargonuzun geç veya yanlış gelmesi, ödemede karşı karşıya geldiğınız aksaklıklar gibi sizin için sıkıntılı konuları müşteri temsilcilerine iletebilir ve hemen giderilmesini talep edebilirsiniz. Moda İkra müşteri tatminiyeti hususunda bi hayli hassas davranmaktadır. Bütün şikayetler değerlendirilecek ve giderilecektir. İntagram ve whatsApp müşteri hizmetleri bireylerin bütün poblemleriyla ilgilenmektedir. Ürünü alırken ve ardından üyelerinin yanında olan firma için müşteri tatminiyeti bi hayli mühimdir.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi amacı olan Moda İkra müşterileri için poblemlerinı aktarabilecekleri Moda İkra şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Moda İkra Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0539 459 39 44

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde görüşme sağlayabilirsiniz. Moda İkra çağrı merkezi numarasına 0539 459 39 44 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : İKRA NET MODA TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
Adres : BAĞCILAR/İSTANBUL
Telefon : 0539 459 39 44

Arama Kelimeleri: Moda İkra iletişim bilgileri, Moda İkra telefon no, Moda İkra irtibat tel, Moda İkra canlı destek, Moda İkra müşteri temsilcisi, Moda İkra şikayet hattı, Moda İkra müşteri hizmetleri numarası, Moda İkra çağrı merkezi numarası, Moda İkra iletişim numarası, Moda İkra çağrı merkezi, Moda İkra müşteri hizmetleri direk bağlanma

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu