Başvurular

MNG Kargo Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

MNG Kargo Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri, kamu ve özel başvuru bölümümüzde MNG Kargo Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri nasıl yapılır bilgi verelim istedik. MNG Kargo Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri ile alakalı bilgiler yazımızın içinde.. 

MNG Kargo Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

MNG Kargo Şubeleri Saat Kaçta Açılıyor, Kaçta Kapanıyor?

MNG Kargo, 2003 senesinde MNG Holding aracılığıyla kurulmuş olan ülkemizin en büyük kargo firmalarından biridir. MNG Kargo’nun 900’e yakın şubesi, 7 tanesi teknolojik aktarma merkezi olmak üzere toplamda 26 aktarma merkezi, 15 bölge müdürlüğü, 8000’den fazla personeli, 2500’den fazla kara taşıma aracı ve 6 uçağı bulunmaktadır. MNG Kargo kurulmuş olduğu günden bu yana büyümesini kararlı bir biçimde sürdürmüş ve şimdilerde ülkemizin bir ucundan diğer ucuna bunun bunun yanında dünya çapında 220 farklı ülkede 600 bin adrese hizmet ulaştırmaktadır. Peki MNG Kargo sabah saat kaçta açılıyor, akşam saat kaçta kapanıyor, kaça kadar açık? MNG Kargo sevkiyat saatleri, mesai saatleri, çalışma saatleri ve çalışma günleri ne zaman? Tüm detaylar haberimizin devamında bulunmaktadır.

MNG Kargo Çalışma ve Açılış Kapanış Saatleri 2021

MNG Kargo şubeleri hafta içi her gün ( Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe ve Cuma ) sabah saat 08:30’da açılmakta ve akşam saat 18:00’de kapanmaktadır. MNG Kargo şubeleri hafta sonu Cumartesi günü ise sabah saat 08:30’da açılmakta fakat saat 14:00’da kapanmaktadır. MNG kargo Pazar günü ise çalışmamaktadır ve tüm şubeleri tatildedir.

MNG Kargo Şubeleri Saat Kaçta Açılıyor : Şubelerin hepsi haftanın 6 günü ( Pazar hariç ) 08:30’da açılır.

MNG Kargo Öğle Arası Tatili Ne Zaman : MNG Kargo şubelerinde öğle arası tatili bulunmaz. Kurum açılış saati ve kapanış saati içinde devamlı olarak çalışır.

MNG Kargo Şubeleri Saat Kaçta Kapanıyor : Kurumun şubeleri hafta içi 18:00’de ve Cumartesi günü 15:30’da kapanır. Pazar ise çalışmaz.

MNG Kargo Hafta Sonu Açık Mı / Çalışıyor Mu : Şubeler hafta sonunda yalnızca Cumartesi günü hizmet verirler. Pazar ise çalışmazlar.

MNG Kargo Bayramda Açık Mı / Kapalı Mı : MNG Kargo Ramazan Bayramı ve Kurban Bayramı gibi dini bayramlarda ve  1 Ocak, 1 Mayıs, 19 Mayıs, 23 Nisan, 29 Ekim, 30 Ağustos ve 15 Temmuz gibi resmi tatil günlerinde çalışmazlar.

MNG Kargo Çağrı Merkezi Çalışma Saatleri : Kargolarınızın durumu, gönderilerinize ilişkin sorularınız ve MNG Kargo’ya ilişkin diğer konular için 444 06 06 – 0850 222 06 06 Çağrı Merkezimizden geniş bir şekilde bilgi alabilirsiniz. Çağrı merkezi haftanın 7 günü 24 saat boyunca hizmet vermektedir. Yani istediğiniz saatte çağrı merkezini arayarak sorularınızı dile getirebilirsiniz. Bu makalemizde MNG Kargo çalışma saatleri yani açılış saatleri ve kapanış saatleri ile ilgili geniş bir şekilde bilgiler verdik.

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu