Bilgi Arşivi

MMK Metalurji İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 2022

MMK Metalurji İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel, iş başvuruları kategorimizde MMK Metalurji İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. MMK Metalurji İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

MMK Metalurji İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel

MMK Metalurji’de çalışmak isteyenlere müjde! MMK Metalurji iş ilanları, iş başvurusu, MMK Metalurji işçi alımı haberleri makalemizde.

Hatay Dörtyol’da temelleri atılan ilk fabrikasıyla birlikte çelik üretimi faaliyetlerine başlayan MMK Metalurji, Magnitogorsk Iron and Steel Works (MMK) aracılığıyla kurulmuş bir firmadır. Rusya’da Magnitogorsk şehrinde bulunan bir demir çelik şirketinin Türkiye’ye gerçekleştirdiği yatırımları aracılığıyla yıllık hemen hemen 3 Milyar Dolar ciro elde eden firma, Dünya’da bulunan sayılı çelik fabrikaları içindeki yerini almıştır. 

MMK Metalurji İş İlanları, Personel Alımı ve İş BaşvurusuMMK Metalurji İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

MMK Metalurji İş İlanları

Hemen hemen her sektör alanında bi hayli yoğun olarak kullanılan çeliğe olan rağbet her geçen gün katlanarak artmaveya sürdürmektedir. Yaklaşık 500 hektarlık alandaki fabrikası ve merkez binaları ile iç ihtiyacı karşılamanın bunun yanında Orta Doğu ve Avrupa ülkelerine de ihracatlar gerçekleştirmektedir. Sağladığı geniş istihdam olanaklarıyla birden fazla birinin de sıkı takip ettiği bir firma olan MMK Metalurji, istihdam ettiği bireylere sunduğu avantajlarıyla da bi hayli kuvvetli ve güvenilir bir firma olarak sektöründe adından çok fazla söz ettirmektedir.

No Pozisyonlar Lokasyon
1 Müşteri Teknik Hizmetler Uzmanı Hatay
2 Genel Başvuru İstanbul(Asya) +2 il daha
3 Müşteri Teknik Hizmetler Uzmanı İstanbul(Asya)

Nasıl Başvurulur? 

MMK Metalurji adı altında çalışmak isteyen bireylerin, şirketin kendi resmi internet sayfası olan https://mmkturkey.com.tr/ linkine girerek, açılan sayfadaki “Kariyer” butonunu seçmeleri gerekmektedir. Yeni açılan sayfanın en sonunda bulunan “İş Başvurusu” başlığı altındaki linke tıklanarak açık iş ilanları sayfasına geçiş yapılmaktadır. Bu sayfada bulunan ilanlardan bireylere uygun ilan yoksa “Genel Başvuru” iş ilanı doldurularak şirketin uygun olan ilanlarda kendileri ile iletişime geçmeleri sağlanabilmektedir. 

Çalışılabilecek Pozisyonlar

  • İç Denetim Sorumlusu: Şirketin farklı departmanlarında yasal kurallar başta olmak üzere şirket kaidelerinın uygulanmasını sağlamak maksadıyla çalışan bireylerdir.
  • Kaynak Mühendisi: Üretim esnasında gerekli olan kaynak işlemleri için projeler hazırlayan ve bu projeleri uygulayan bireylerdir. 
  • Üretim Elemanı: Firmanın adı altında ürettiği hizmeti hem kalite standartlarına hem de alakalı standartlara göre üretilmesini sağlarken, makinelerin ve ekipmanların düzenli üretim faaliyetlerinin devam etmesini sağlayan bireylerdir.

Temel Bilgiler

Minimum Çalışma Yaşı: 18

Çalışma Saatleri: İş alımı gerçekleştirilecek pozisyona göre değişmektedir.

Alım Yapılacak Şehirler:  Hatay, Kocaeli, İstanbul

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu