Başvurular

MKE 13 Meslekte 131 Kamu Personeli Alımı Başvuru Ekranı 2022

MKE 13 Meslekte 131 Kamu Personeli Alımı Başvuru Ekranı 2022, iş başvuruları bölümünde MKE 13 Meslekte 131 Kamu Personeli Alımı Başvuru Ekranı ile ilgili bilgi aktaracağız. MKE 13 Meslekte 131 Kamu Personeli Alımı Başvuru Ekranı ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

MKE 13 Meslekte 131 Kamu Personeli Alımı Başvuru Ekranı

MKE 131 Kamu Personeli Alımı Duyurusu

Makine ve Kimya Endüstrisi 13 meslekte Ankara, Kırıkkale ve Çankırı şehirlerine işçi alımı başvuru ekranı sunuldu. MKE işçi alımı başvuru şartları ile birlikte alımı yapılacak meslekler bilgisi verildi. Vinç operatörü alımı şartlarını siz değerli okurlarımıza paylaşmak istedik. Diğer mesleklerde başvuru yapmak isteyenler için sayfa sonuna adres linki ilave edilmiştir.

Makine ve Kimya Endüstrisi Ankara, Kırıkkale ve Çankırı’daki fabrika/işletmelere istihdam edilerek dinamik organizasyonumuza değer katacak, yenilikçi, öğrenmeye açık ve ortak başarıları birlikte kutlayacak takım dostlarımızla sektördeki öncülüğümüze devam etmek için aşağıda gösterilen alanlarda, nitelikli ve yeterlilikte personel alınacak.

MKE Başvurusu Nasıl Yapılır?

Adaylar başvurularını 30 Eylül 2021 bitimine kadar elektronik ortamda aşağıda verilen link adresi üzerinden başvuru yapması gerekiyor.

Alımı Yapılacak Meslek Listesi

Vinç operatörü, kaynak operatörü, makine teknolojileri operatörü, bakım çalışanı (mekanik), tezgah ve cnc operatörü, kimyasal proses operatörü, bakım çalışanı (elektrik/ elektronik/ otomasyon), forklift operatörü, ısıl işlem ve yüzey işlem çalışanı, çelik ve pirinç üretim çalışanı, tesis bakım çalışanı, çelik ve pirinç üretim çalışanı ve üretim kalite kontrol çalışanı alınacaktır.

Vinç Operatörü Alımı Başvuru Şartları

Teknik lise/ endüstri meslek lisesi/ mesleki ve teknik anadolu lisesi/meslek yüksek okullarının alakalı bölümlerinden mezun yahut ustalık, mesleki yeterlilik belgesine sahip olması gerekiyor.

Ustalık Belgesi ve Mesleki Yeterlilik Belgesi hariç mezuniyet notu (minimum 10 üzerinden 6 veya 100 üzerinden 60).

Kabinli Tavan Vinci kullanımı hususunda tercihen 3 yıl profesyonel olması şart.
Vinç kullanımı ehliyeti yer alıyor olması gerekiyor.

Vardiyalı çalışma sistemi uygulanacak.

Dikkat, problem çözme, görsel ve teknik talimatlara uygunluk düzeysi yüksek olması gerekmektedir.

Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmaması şartı var.

Takım çalışmasına yatkın olması gerekiyor.

Alımı yapılacak bireyler Ankara, Kırıkkale ve Çankırı illerinde çalışmayı kabul etmiş sayılacak.

Başvuru ekranı

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu