Müşteri Hizmetleri

Mitsubishi Electric Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Mitsubishi Electric Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Mitsubishi Electric Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Mitsubishi Electric Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası yazımızın detayları..

Mitsubishi Electric Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Mitsubishi, 1870 senesinde kurulmuş olan bir şirkettir. Dünyanın her noktasında ürünlerinin satılmasını sağlayan Mitsubishi; değeri ve güvenilirliği ile bir çok kişi aracılığıyla sevilerek kullanılan bir markadır. Mitsubishi Electric Türkiye pazarına 2012 senesinde Mitsubishi Electric Türkiye A.Ş. ismi ile giriş yapmıştır.

Mitsubishi Electric Türkiye A.Ş; uydu, asansör ve raylı sistemler, klima ve fabrika otomasyonu gibi ürünlerin üretimini, satışını ve desteğini yapmaktadır. Şuanda Mitsubishi Electric’in üretmiş olduğu ürün gruplarından en fazla popüler olanı ise klimalardır. Ev ve ofis kliması olarak kategorilere ayırılan klimaların kullanıcısı yurdumuzda bir hayli fazladır. Kalitesi, uzun ömürlülüğü ve fiyatı ile en fazla tercih edilen klima markalarından birisi Mitsubishi Electric olmuştur.

Mitsubishi Electric Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
444 7 500

Mitsubishi Electric Teknik Servis İletişim Telefon Numarası
444 7 500

Arama Kelimeleri: mitsubishi electric iletişim bilgileri, mitsubishi electric telefon no, mitsubishi electric irtibat tel, mitsubishi electric canlı destek, mitsubishi electric müşteri temsilcisi, mitsubishi electric şikayet hattı

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu