Bilgi Arşivi

Mitaş Group İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 2022 

Mitaş Group İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel , iş başvuruları kategorimizde Mitaş Group İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. Mitaş Group İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

Mitaş Group İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 

Mitaş Group iş ilanları, iş başvurusu ve işçi alımı haberleri makalemizde.

Yolculuğuna 1955 senesinde Mitaş Madeni İnşaat ile başlayan şirket, şimdilerde enerji sektörü başta olmaz üzere telekomünikasyon, aydınlatma, kimya ve bilişim sektörlerinde faaliyet gösteren global bir markadır.

Ankara merkezli olarak hizmet veren şirket,  Dünya’da 5 kıta ve 135’ten fazla ülkeye ihracat yapmaktadır.  4 ayrı lokasyonda bulunan 7 fabrikası ve toplamda 2.400’den fazla nitelikli çalışanı ile sektöründe Dünya’nın önder üreticilerinden birisi olan Mitaş bunun yanı sıra Türkiye’nin en büyük 500 sanayi kuruluşu içinde 299. sektörler bazda ise 25. sıradadır.

Bu bağlamda ülkemizin en büyük firmalarından birisi olan şirket, bir çok kariyer fırsatını da adı altında barındırmaktadır.

Mitaş Group İş İlanları, Personel Alımı ve İş BaşvurusuMitaş Group İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Mitaş Group İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Dünya çapında projeler sunan bir mühendislik, tedarik ve inşaat şirketinde çalışma şansı yakalamak için yapılması gerekenler kolay bir şekilde. Mitaş,  personel alımlarını resmi web adresi üzerinden ve kariyer portalları aracılığı ile paylaşımı yaptığı ilanlar aracılığı ile gerçekleştirmektedir. Bu bağlamda kariyer.net ve resmî web adresini tercih ederek şirkete iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

Ülkemizin en büyük kariyer platformu olan kariyer.net adresinden Şirket’in güncel olarak yayında olan tüm ilanlarını görebilir ve sizin için en uygun olanlarına basit bir şekilde başvuru uygulayabilirsiniz.

Siteye giriş sağladıktan sonra eğer güncel olarak bir kullanıcı hesabıniz yer almıyorsa bir üyelik oluşturmalısınız.

Bunun için sitenin sağ üst bölümünde bulunan Üye Ol seçeneğine tıklamanız yeterli. Yeni oluşturduğunuz kullanıcı hesabın sonrasında güncel bilgi ve şuana dekki tüm iş tecrübelerinizi içeren biz özgeçmişi bu hesaba yüklemelisiniz. Bu işlemlerin sonrasında iş başvurusu yapmaya başlayabilirsiniz.

Bir diğer seçenek ise Mitaş’ın goğrudan resmi web adresinde paylaşımı yaptığı iş ilanlarına başvuruda bulunmak. Yazımızın devamında bulabileceğiniz link ile basit bir şekilde bu siteye varabilirsiniz.

Şirketin tüm şehirlerde paylaşımı yaptığı iş ilanları sürekli olarak olarak bu sitede güncel tutulmaktadır. Bu bağlamda şirketin resmi web adresini sürekli olarak olarak takip etmek kariyer fırsatı yakalama şansını arttırmaktadır.

Aşağıda siz değerli okurlarımız için hazırladığımız tablo ve linkleri tercih ederek Mitaş adı altında bulunan 10’dan fazla ilanı basit bir şekilde görüntüleyebilirsiniz.

Mitaş Group İş İlanları

Ülkemizdeki diğer tüm büyük şirketler gibi Mitaş Group’da insan kaynakları sayfası aracılığı ile işçi alımı gerçekleştirmekte, ek olarak çalışanlarına ve adaylara sunduğu tüm olanakları açık bir biçimde ifade etmektedir.

Bu nedenle şirketin Kariyer sayfasını ziyaret ederek resmi sitede yayımlanan en güncel iş ilanlarına basit bir şekilde başvuruda bulunabilirsiniz.

Şirket ile alakalı en güncel ilanları ve başvuru platformlarını takip etmek için sitemizi aralıklı olarak ziyaret etmeyi unutmayın.

NoPozisyonlar
1Saha Mühendisi
2Fabrika Müdürü
3Laboratuvar Yöneticisi
İlanlara başvurmak ve daha fazla Mitas-groupMitas-Group iş ilanı için tıklayın.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu