Başvurular

Miniço Mağazaları Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

Miniço Mağazaları Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri, kamu ve özel başvuru bölümümüzde Miniço Mağazaları Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri nasıl yapılır bilgi verelim istedik. Miniço Mağazaları Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri ile alakalı bilgiler yazımızın içinde.. 

Miniço Mağazaları Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

Miniço Mağazaları Saat Kaçta Açılıyor, Kapanıyor?

Miniço Bebek ve Çocuk Dünyası veya kısa adıyla Miniço, 0 -14 yaş aralığındaki bebek ve çocukların; giyim, bakım ürünü, bebek bezi, araç gereç, banyo ürünleri, sağlık ürünleri, bebek odası ve beslenme gibi gereksinimlerini karşılamak üzere hayata geçirilmiş olan bir mağazalar zinciridir. Miniço, İnternet üzerinden satış yaptığı gibi çok sayıda bulunan mağazaları üzerinden de satış yapmaktadır. Miniço mağazaları bulundukları il ve ilçelerde en merkezi noktalarda bulunmaktadır. Peki Miniço mağazaları sabah saat kaçta açılıyor, akşam saat kaçta kapanıyor, saat kaça kadar açık? Miniço mağazalarının çalışma saatleri, mesai saatleri ve çalışma günleri yani hangi günler açık, hangi günler kapalı yazımız devamında bulunmaktadır.

Miniço Mağazaları Çalışma Şartları Nasıl?

Miniço mağazaları bünyesinde çalışan personel ve elemanlar ilk işe başladıklarında asgari ücret düzeysinde, mağaza müdür ve müdür yardımcısı pozisyonunda görev yapan bireyler ise 3,500 ile 4,500 içinde ücret almaktadırlar. Personeller tam zamanlı ve yarı zamanlı olmak üzere iki farklı biçimde mağazada çalışmaktadır. Aynı zamanda maaş+prim+yemek gibi sosyal haklarda kurum içinde mevcuttur.

Miniço Mağazalarının Açılış Kapanış Saatleri 2021

Ülke genelinde faaliyet göstermekte olan bütün Miniço mağazalarının çalışma saatleri aynıdır. Miniço şubeleri haftanın 6 günü sabah saat 09:30’da, Pazar günlerinde ise saat 10:00’da açılmaktadır. Miniço mağazaları haftanın 7 günü ise saat 21:30’da kapanmaktadır. Miniço mağazalarının çalışma saatleri ile ilgili sık sorulan sorular ve yanıtları ise aşağıda bulunmaktadır.

Miniço Sabah Saat Kaçta Açılıyor : Miniço şubeleri haftanın 6 günü ( Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi ) saat 09:30’da ve Pazar günlerinde ise saat 10:00’da açılmaktadır.

Miniço Akşam Saat Kaçta Kapanıyor : Miniço mağazaları akşamları saat 21:30’da kapanmaktadır.

Miniço Hafta Sonu Açık Mı / Çalışıyor Mu : Miniço şubeleri yalnızca hafta içi değil bunun yanı sıra Cumartesi ve Pazar günleri de açıktır.

Miniço Bayramda Açık Mı / Kapalı Mı : Miniço mağazaları Ramazan Bayramı, Kurban Bayramı gibi dini bayramlarda ve bunun bunun yanında 1 Ocak, 1 Mayıs, 23 Nisan, 29 Ekim, 19 Mayıs, 30 Ağustos ve 15 Temmuz gibi resmi tatil günlerinde de açıktır.

Miniço Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri : Miniço müşteri hizmetleri telefon numarası olan 0(212) 445 00 80 hafta içi saat 09:30 ile 18:30 saatleri içinde hizmet vermektedir.

Miniço Genel Müdürlük Çalışma Saatleri : İstanbul ilimizde Bağcılar’da bulunan genel müdürlük binası Çalışma Saatleri (Haftaiçi: 09:30 – 18:00 | Cumartesi: 09:30 – 13:30) olarak belirlenmiştir.

Şu an için Ankara, İstanbul, Antalya, Düzce, Tekirdağ, Giresun, Edirne, Ordu, Samsun, Tokat, Şanlıurfa ve Iğdır illerimizde Miniço şubeleri bulunmaktadır. Miniço yeni illerimizde yeni şubeler açmak için çalışmalarına tüm hızıyla sürdürmektedir. Bu makalemizde Miniço çalışma saatleri yani açılış saatleri ve kapanış saatleri ile ilgili geniş bir şekilde bilgiler verdik. Konu ile ilgiliki görüşlerinizi bizlere iletebilir ve bunun bunun yanında kurumun çağrı merkezi telefon numarası üzerinden dile getirebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu