Müşteri Hizmetleri

Milyonluk Resim Telefon ve Whatsapp İletişim Numarası

Milyonluk Resim Telefon ve Whatsapp İletişim Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Milyonluk Resim Telefon ve Whatsapp İletişim Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Milyonluk Resim Telefon ve Whatsapp İletişim Numarası yazımızın detayları..

Milyonluk Resim Telefon ve Whatsapp İletişim Numarası

Milyonluk Resim, Temmuz 2017 senesinden bu yana ekranlarda olan yarışma programıdır. Ekranların bi hayli beğeni alan ismi Selçuk Yöntem aracılığıyla sunulan program; bir bilgi yarışmasıdır. Milyonluk Resim yarışmasının büyük ödülü tam 1 Milyon Türk Lirası’dır. Ayrıca izleyen seyircilere de yarışma şansı veren Milyonluk Resim bir takıma da interaktif program özelliği taşımaktadır.

Yarışmanın genelde tanımı şu biçimdedir; yarışmacıya bir resim gösterilir ve bu resimle alakalı olan bir takım sorular sorulur. Yarışmacı her bildiği soruda para ağacında bir aşama sonrasına gider. Toplamda 12 soruyu da doğru yanıtlayan yarışmacı büyük ödülün yani 1 milyon TL’nin sahibi olmaktadır.

Milyonluk Resim programı ile irtibat kurabileceğiniz bir telefon numarası yahut Milyonluk Resim whatsapp hattı ne yazık ki bulunmamaktadır. Lakin aşağıda bulunan başvuru formu bağlantısı aracılığıyla yarışmacı olmak için başvuruda bulunabilirsiniz.

Milyonluk Resim Başvuru Formu

Arama Kelimeleri: milyonluk resim iletişim bilgileri, milyonluk resim telefon no, milyonluk resim irtibat tel, milyonluk resim canlı destek, milyonluk resim müşteri temsilcisi, milyonluk resim şikayet hattı

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu