Başvurular

Milli Savunma Üniversitesi 200 kamu personeli alımı başvurusu 21 Nisan 2022

Milli Savunma Üniversitesi 200 kamu personeli alımı başvurusu 21 Nisan 2022, iş başvuruları bölümünde Milli Savunma Üniversitesi 200 kamu personeli alımı başvurusu 21 Nisan ile ilgili bilgi aktaracağız. Milli Savunma Üniversitesi 200 kamu personeli alımı başvurusu 21 Nisan ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

Milli Savunma Üniversitesi 200 kamu personeli alımı başvurusu 21 Nisan

MSÜ KPSS puanı sıralaması ile alım yapacağını ilan etmişti. Başvurular için son gün 21 Nisan. Adaylarda aranan kriterler nelerdir? Başvuru nasıl yapılacak, diğer tüm merak edilenler haberimizin detay kısmında.

Milli savunma üniversitesi minimum lise mezunu ve KPSS taban puan şartı olmaksızın anlaşmali işçi alımı ile alakalı süreci sürdürmekte. Gerekli başvuru şartlarını taşıyan adaylar için yazılı sınav süreci olacaktır. Farklı branşlarda 200 personelin istihdam edileceğinin bilgisi verildiğı ilanda e devlet şifresi ile kurumun resmi adresinden tamamlanacak olmasından dolayı herhangi bir sistemsel sorunla karşılaşmamak için adayların dikkatli olmasında yarar var.

Başvurular nasıl yapılacak

Kurumun resmi adresinden yapılacak başvurular için ilk şart e devlet şifrenizin olması. Eğer yok ise PTT merkez ve şubelerden temin edilebilir. Kurumun resmi adresinde bulunan başvuru ekranındaki alakalı adımları takip ederek tüm aşamalar tamamlandıktan sonra tercih yapma ekranına yönlendirilecek ve başvuru işlemi tamamlanacaktır.

Hangi branşlarda alım olacak

5 Mühendis, 1 Veteriner, 6 Psikolog, 2 Diyetisyen, 71 Hizmetli, 9 aşçı, 16 berber, 9 garson, 7 şoför, 19 terzi / ütücü, 10 Kaloriferci, 6 Marangoz teknikeri, 5 Boya metal işleri, 11 Elektrik teknisyeni, 10 tesisat, 3 harita ve kadastro teknikeri, 1 Fotoğraf Teknikeri, 1 Matbaa teknikeri, 3 makine teknikeri, 3 inşaat teknikeri, 1 iklimlendirme teknikeri alanlarında alım yapılacaktır.

Başvuru şartları

KPSS sınavı yeterliliği,

İlgili branşlar için yeterlilik şartlarına sahip olunması,

Başvuru kılavuzu

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu