Başvurular

Milli Eğitim Öğretmen Evleri Bünyesine Yeni Kamu Personelleri Alınıyor 2022

Milli Eğitim Öğretmen Evleri Bünyesine Yeni Kamu Personelleri Alınıyor 2022, iş başvuruları bölümünde Milli Eğitim Öğretmen Evleri Bünyesine Yeni Kamu Personelleri Alınıyor ile ilgili bilgi aktaracağız. Milli Eğitim Öğretmen Evleri Bünyesine Yeni Kamu Personelleri Alınıyor ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

Milli Eğitim Öğretmen Evleri Bünyesine Yeni Kamu Personelleri Alınıyor

Milli Eğitim Öğretmen evleri aracılığıyla yayına giren İŞKUR iş ilanları ile kamu işletmelerinden çalıştırılmak üzere birden fazla Öğretmen evi bünyesine yeni kamu personeli alımı yapılıyor. Başvuru yapmayı düşünen personel adaylarının aksi belirtilmediği sürece Öğretmen evi alımlarında ilanın açıldığı öğretmen evinin olduğu il yada ilçe ikametli olması şartına dikkat edilmesi gerekmektedir.

Kahramanmaraş Öğretmen evi Kamu Personeli Alımı
Göksun Mehmet Sağlam Öğretmen evi bünyesine yeni kamu personeli alımı 1 kişi Diyetisyen geçici ve tam zamanlı olarak çalıştırılmak üzere alınacak. Diyetisyen adaylarının lisans Beslenme ve Diyetetik mezunu olması, tercihen Göksun ikametli olması şartı bulunmakta olup başvuru için adayların 31 Ağustos 2021 tarihine kadar 00006238700 İŞKUR iş ilan numarası ile başvuru yapması gerekmektedir.

Karaman Öğretmen Evi Kamu Personeli Alımı

Karaman Öğretmen evi bünyesine yapılacak kamu personeli alımında 1 kişi Garson, 2 kişi Resepsiyon Görevlisi, 2 Temizlik Görevlisi alınacak.

Garson alımı olarak başvuracak adayların lise Yiyecek içecek hazırlama bölüm mezunu olması,

Hijyen belgesi bulunması,

Bulaşıcı hastalık bulunmadığına dair sağlık kurul raporu ibraz etmesi,

Adayların Karaman Merkez ikametli olmaları,

Adayların kadın ve erkek 18 yaş ile 45 yaş aralığında bulunmaları,

Otelcilik hizmetinde 1 yıl profesyonel olması ve unu SGK kaydıyla ispat etmesi şartları bulunmaktadır. Başvuru yapacak adayların 00006235091 İŞKUR iş ilan numarası ile 31 Ağustos 2021 tarihine kadar başvurularını yapmaları gerekmektedir.

Resepsiyon görevlisi alımı olarak alınacak 2 personel adayının lise konaklama ve seyahat hizmetleri bölümü mezunu olması,

Hijyen belgesi sahibi olması,

Bulaşıcı hastalık bulunmadığına dair sağlık kurulu raporu,

Otelcilik hizmetlerinde minimum 1 yıl çalışmış olması ve SGK kaydıyla bunu belgelemesi,

Temel bilgisayar sertifikası olması,

Karaman Merkez ikametli olması,

Diksiyon eğitimi sertifikası olması şartları bulunmakta olup adayların 31 Ağustos 2021 tarihine kadar 00006235057 İŞKUR iş ilan numarası ile başvurularını yapmaları gerekmektedir.

Temizlik Görevlisi Alımı olarak alınacak 2 kamu personeli adaylarının;

Kadın erkek 18 ile 45 yaş aralığında bulunması,

En az lise mezunu yahut önlisans konaklama ve seyahat hizmetleri bölüm mezunu olmaları,

Karaman merkez ikametli olmaları,

Otelcilik işinde minimum bir yıl çalışmış ve bunu SGK kayıtları ile belgelemesi,
Hijyen Belgesi sahibi olması şartları bulunmakta olup temizlik görevlisi olarak başvuracak adayların 31 Ağustos 2021 tarihine kadar başvurularını 00006235019 İŞKUR iş ilan numarası ile yapmaları gerekmektedir.

Erzurum Öğretmen evi Kamu Personeli Alımı

Erzurum İŞKUR aracılığıyla yayına giren kamu personeli alım ilanı ile Horasan Öğretmen evi bünyesine 1 kişi geçici ve tam zamanlı çalıştırılmak üzere servis şoförü ve 1 kişi Aşçı Yardımcısı alınacak.

Alınacak kamu personel Şoför adaylarının;

En az ilkokul mezunu olması,

B sınıfı ehliyet sahibi olması ve 2 yıl profesyonel olması,

Adayların tercihen Horasan ikametli olması,

Kadın ve erkek 18 yaşından büyük olması,

Hijyen belgesi sahibi olması şartları bulunmaktadır. Başvuru yapacak adayların 31 Ağustos 2021 tarihi sonuna kadar 00006234949 İŞKUR iş ilan numarası ile başvurularını yapmaları gerekmektedir.

Aşçı Yardımcısı olarak alınacak 2 kamu personel adayının;

En az ilkokul mezunu olması,

Kadın ve erkek 18 yaşından büyük olması,

Milli Eğitim Onaylı Aşçılık sertifikası bulunması,

Horasan ikametli olması,

Hijyen belgesi sahibi olması şartları bulunmakta olup başvuracak adayların 31 Ağustos 2021 tarihine kadar başvurularını 00006235049 İŞKUR iş ilan numarası ile yapmaları gerekmektedir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu