Müşteri Hizmetleri

Millenicom Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Millenicom Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Millenicom Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Millenicom Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

Millenicom Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Millenicom Hakkında

Telekom alanında Türkiye’de 2004 senesinde hizmete açılan Millenicom bu alanda sayılı firma arasına girerek başarıya yelken açtı. 2016 senesinde Almanya’nın en büyük enerji şirketlerinden birisi olan EWE AG aracılığıyla satın alındı. EWE AG grubun teknolojisi ve zengin ülkeler arası tecrübesiyle birleşen Millenicom bi hayli hızlı bir ivme yakalayarak yükselmeye devam etti. Bu tecrübeler ışığında Millenicom, telekom ve iletişim hizmetleri alanında Türkiye’de uygun fiyata, kaliteli, avantajlı ve güvenilir bir hizmet sunmaya başladı.

Neden Millenicom Tercih Edilmeli?

Günümüzde teknoloji hızla gelişmekte ve bu gelişmeyle birlikte bi hayli hızlı bir dönüşüm gerçekleşmektedir. Gelişen teknolojiyle birlikte kullanıcıların ihtiyaçları ve alışkanlıkları da değişikliğe uğramaktadır. Millenicom bu gelişen dünya çapında müşterinin talep ettiği ihtiyacı sunan, özel çözümler üreten bir firma olarak hizmet vermektedir. Müşterilerin gereksinimlerine özel çözümlerle karşımıza çıkan Millenicom bu sayede müşteriler aracılığıyla çok fazla tercih edilmektedir.

Bireysel müşteriler için ADSL, VDSL ve FİBER seçenekleriyle birlikte sabit hat alanlarında hizmet sağlamakta olan Millenicom bunun yanı sıra cazip fiyatlarla güncel kampanyalar yapmakta ve müşterilere kotasız internet hizmeti sağlamaktadır.

Kurumsal firmalar için internet ve hat hizmetine ek olarak IP tabanlı, uygun fiyat aralıklarıyla bulut çözümler de sağlamaktadır. Millenicom bulut santral ağı ile müşterilere hizmet verirken bu alanda Türkiye’de sayılı firmalardan biri haline gelmiştir.

Millenicom’un çağrı merkezi, müşteri hizmetleri telefon numarası ve WhatsApp destek hattı numarası bulunmaktadır. Bu iletişim bilgilerinden Millenicom ile iletişime geçerek istek, şikayet ve önerilerinizi iletebilir, yaşamış olduğunuz teknik poblemleri ileterek çözüme kavuşturabilirsiniz. Ayrıca yorumlar bölümünden Millenicom ile ilgiliki düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

Millenicom Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
0850 333 0 333

Millenicom WhatsApp Destek Hattı
0539 333 0 333

Arama Kelimeleri: millenicom çağrı merkezi, millenicom iletişim, millenicom telefon numarası, millenicom irtibat tel, millenicom müşteri hizmetleri, millenicom şikayetvar

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu