Başvurular

Migros Çalışma Saatleri 2021

Migros Çalışma Saatleri 2021, kamu ve özel başvuru bölümümüzde Migros Çalışma Saatleri 2021 nasıl yapılır bilgi verelim istedik. Migros Çalışma Saatleri 2021 ile alakalı bilgiler yazımızın içinde.. 

Migros Çalışma Saatleri 2021

Migros çalışma saatleri 2021

Migros Market kaçta açılıyor/kaçta kapanıyor? Hafta içi ve sonu Migros marketler zincirlerinin mesai saatleri. Pandemi sürecinde araştırılan konular başlıkları içinde yer alıyor. Bir çok ilimizde zincir marketler olarak hizmet veren Migrosun bunun yanı sıra birden çok eleman istihdam etmektedir. Pandemi sürecinde Covid önlemleri sebebiyle birden fazla mağaza ve marketin mesai saatleri hafta sonunda ve hafta içinde değişen kararlardan dolayı değişiklik göstermektedir. Market ürünlerinden şarküteriye, meyve sebzeden, kasap reyonuna, hatta züccaciye ve armağanlik eşya satışlarıyla birden çok değişik ürünü bir arada bulabileceğiniz bir yapıdadır.Peki Migros açılış kapanış saatleri nasıldır? Migros saat kaçta açılıyor, kaçta kapanıyor? Hafta içi ve hafta sonu çalışma saatleri nedir? Cumartesi ve Pazar günleri açık mı? İşte Migros çalışma saatleri 2021

Migros Market kaçta açılıyor, kaçta kapanıyor? 

Migros Market çalışma ve mesai saatleri hafta içi her gün sabah 09.00’dan bu yana başlayıp ve Kapanış saati olan 21.00’a kadar üyelerine hizmet etmeye sürdürmektedir. Migros marketlerinde öğle tatili verilmemektedir.

Migros hafta sonu açık mı?

Migros Marketleri, covid önlemlerinden dolayı hafta sonlarında, Cumartesi ve Pazar günleri 10:00 – 17:00 saatleri içinde üyelerine hizmet etmeye sürdürmektedir.

Hafta içi: 09.00- 21.00
Hafta sonu: 09.00- 21.00

Not: Çalışma saatleri covid önlemlerinden dolayı vaka artışı ve vaka düşüşü ile illere göre değişebilir. Çalışma saatleri illerde bulunan Migros marketlere göre değişkenlik gösterebilir. Lütfen kendi ilinizdeki İl Hıfzıssıhha Kurulu kararlarını takip ediniz. Ayrıca Migrosun sanal marketindende alışveriş yapılmaktadır.

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu