Müşteri Hizmetleri

Microsoft Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Microsoft Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Microsoft Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Microsoft Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

Microsoft Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Microsoft çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde Microsoft müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Microsoft şikayet hattına ulaşabilirsiniz. Microsoft müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

Microsoft, Bill Gates aracılığıyla 1975 senesinde  ABD merkezli kurulmuş dünya çapında hizmet veren büyük yazılım ve bilişim şirketidir. Windows, XBOX, Lumia, Windows Phone, Office ürünleriyle dünya çapında tanınmış bir şirkettir. Şirketin verdiği hizmetlerin genel kategorileri şu biçimdedir; Bilgisayar yazılımı, Tüketici elektroniği, Bilgisayar donanımı, Akıllı Telefon.

Nokia, LinkedIn gibi bir çok tanınmış şirketi satın alıp kendi bünyesine almıştır. Dünya üzerinde işletim sistemi pazar payının %90’ı Microsoft’a aittir. Yani dünya çapındaki çoğu kullanıcı Windows işletim sistemli cihaz kullanmaktadır. Microsoft’un üretip geliştirdiği işletim sistemleri şu biçimdedir; Windows 95, Windows 98, Windows 98 Second Edition, Windows ME, Windows 2000, Windows Server 2003, Windows XP, Windows Vista, Windows Server 2008, Windows 7, Microsoft Dynamics, Windows 8, Windows Server 2012, Windows 10.

Microsoft Çağrı Merkezi Numarası

Dünyanın en büyük şirketlerinden birisi olan Microsoft, ABD merkezli çok uluslu bir teknoloji şirketidir. Bilgisayar yazılımları, elektronik cihazlar, kişisel bilgisayarlar ve bilişim hizmetleri alanlarında faaliyet gösteren şirketimiz bu ürünleri geliştirir, üretir, lisanslar ve satar. Dünya çapında milyonlarca müşteriye sahip olmanın verdiği gurur ve özveri ile hizmetlerimizi her geçen gün daha da iyileştiriyoruz. Birçok değişik yol ile bizimle basit bir şekilde iletişim kurabilir ve tüm poblemlerinıza basit bir şekilde çözüm sağlayabilirsiniz. https://support.microsoft.com/tr-tr adresini ziyaret ederek merak ettiğiniz sorulara anında zahmetsiz bir biçimde yanıt bulacaksınızdır. Microsoft çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Microsoft Müşteri Hizmetleri Numarası

Tam 142 ülkede faaliyet gösteren temsilcilerimiz, sizin için özel seçilmiş bireylerdir. Türkiye’de,  Nisbetiye, Aydın Sokağı No:7, Beşiktaş/İstanbul  adresindeki ofisimizde hizmetlerimize aralıksız olarak devam etmekteyiz. Şirketimiz gizliliği ve güvenliği esas alır. Kullanıcılarımızın bize emanet ettiği verileri kuvvetli güvenlik önlemleriyle ve şifreleme yoluyla koruruz. Yerel gizlilik yasalarınıza saygı duyar ve temel insan hakkı olan gizliliğinizin yasal yollarla muhafaza edilmesi için mücadale ederiz. Microsoft, ürünlerimizi kullanırken ve hizmetlerimizden yararlanırken karşınıza çıkabilecek problemlere karşı her zaman hazır olmuştur. Müşterilerimizin tatminiyetini sağlamak maksadıyla çok gelişmiş müşteri servislerimiz bulunmaktadır. Eğer bize ulaşmak isteğe göre   0850 390 2777   numaralı telefondan bize ulaşabilir ve https://support.microsoft.com/tr-tr/contactus/ adresi üzerinden yardım alın uygulaması ile problemlerinize ve merak ettiklerinize online olarak çözüm bulacaksınızdır. Öneri, istek ve şikayetlerinizi Microsoft müşteri hizmetleri numarasıüzerinden rahatlıkla iletebilirsiniz.

Microsoft Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Microsoft kullanan bireylerin zamanlarıni önemser, bundan dolayı gelişmiş ve bi hayli hızlı bir servis ağına sahiptir. Balakalı ve kibar personel kadromuz ile size yardımcı olmak için hazırda beklemekteyiz. 0850 390 2777   numaralı telefonu aramak, size direk müşteri servisine ulaşma olanağı sağlar. Eğer İstanbul ofisimiz ile direk bağlantı kurmak isteğe göre   90 (212) 370 55 55 numaralı telefonu arayabilir ve servisimizden faydalanabilirsiniz.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Microsoft müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa bir sürede çözüm sağlamaktadır.

Microsoft Şikayet Hattı

Şikayetleriniz Microsoft ailesi aracılığıyla anında değerlendirilir ve gerekli işlemler en kısa bir sürede sizleri tatmin etmek amacı ile gerçekleştirilir. Memnun olmadığınız durumları bize bildirmeniz, kendimizi geliştirmemiz ve poblemlerimızı telafi etmemiz yönünden hayati öneme sahiptir. Hızlı bir biçimde durumu çözmek ve sizleri tatmin etmek için,  bizimle hemen https://support.microsoft.com/tr-tr/contactus/ adresinden iletişime geçebilir, veya müşteri temsilcilerimizi arayarak şikayetlerinizi belirtebilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi amacı olan Microsoft müşterileri için poblemlerinı aktarabilecekleri Microsoft şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

İLETİŞİM BİLGİSİ

Adres: Bellevue Residences, Levent Mahallesi Aydın Sokak No:7, Levent 34340 İstanbul, Türkiye

Telefon: 90 (212) 370 55 55
Faks: 90 (212) 370 55 56
Müşteri Destek Hattı: 0 850 3902777

Microsoft’un 444’lü bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla Microsoft ürünleri ile ilgili yaşadığınız herhangi bir sorunu belirtebilir, sorununuza bi hayli hızlıca bir destek alabilirsiniz.

Microsoft Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0850 390 2777

Arama Kelimeleri: microsoft iletişim bilgileri, microsoft telefon no, microsoft irtibat tel, microsoft canlı destek, microsoft müşteri temsilcisi, microsoft şikayet hattı, microsoft müşteri hizmetleri numarası, microsoft çağrı merkezi numarası, microsoft iletişim numarası, microsoft çağrı merkezi, microsoft müşteri hizmetleri direk bağlanma

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu