Başvurular

MHRS Personel Alımı İş İlanları Başvuru Şekli 2022

MHRS Personel Alımı İş İlanları Başvuru Şekli 2022, iş başvuruları bölümünde MHRS Personel Alımı İş İlanları Başvuru Şekli ile ilgili bilgi aktaracağız. MHRS Personel Alımı İş İlanları Başvuru Şekli ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

MHRS Personel Alımı İş İlanları Başvuru Şekli

MHRS Personel Alımı İş İlanları Başvurusu

Merkezi Hastane Randevu Sistemi işçi alımı çağrı merkezine yaşanacaktir. Çağrı merkezi personeli alımına başvuru yapacaklar lise, önlisans ve lisans mezunu olabilecek. MHRS çağrı merkezlerinde gelen istekleri telefon üzerinden yönlendirme yöntemi ile neticelendirılacaktır.

Adaylarda Aranan Şartlar Şöyle;

Telefon üzerinden iletişim kurabilen, diksiyonu düzgün, zaman planı yapabilen, motivasyonu düzgün, vardiya ve farklı çalışma sistemine ayak uydurabileceklerin başvurusu kabul edilecek.

Öğrenim durumlarını lise, önlisans ve lisans mezunu olarak tamamlamış olması gerekiyor. MS Office programlarını etkin biçimde kullanabilen olması gerekiyor. Askerliğini bitirdiysan veya minimum 2 yıl tecilli olması gerekiyor.

hastane-randevu-sistemi-personel-alimi.jpg

Rize’de yaşıyor veya yaşayabilecek durumda olması isteniyor. % 40 ve üzeri engel raporun varsa ve SGK girişi son 1 ayda olmaması gerekiyor.

Sayılı şartlara sahip olanlar Rize’deki çağrı merkezinde vazifeye ekranlara gelecektır.

Vatandaşların yaşadığı sorunlara çözüm üretmek, yönlendirme yapmak, faydalanabileceği kampanyalar ile ilgili bilgi vermek ve konuşmanın sonunda tatminiyetle telefonu kapatmasını sağlamak yapacağın işin ana hedef olarak belirlenmiştir.

Başvuru yapacaklar aşağıda bulunan link adresini kopyalayıp yeni sayfada açarak başvuru ekranına ulaşabilecek.

https://assistt.hrpeak.com/AZGLD7F57H3KW5BGZKG7UJZV4X.JOB

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu