Müşteri Hizmetleri

MetropolCard Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

MetropolCard Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde MetropolCard Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. MetropolCard Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

MetropolCard Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

MetropolCard çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde MetropolCard müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden MetropolCard şikayet hattına ulaşabilirsiniz. MetropolCard müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

MetropolCard, Metropal Kurumsal Hizmetler A.Ş’nin öncülüğünde kurulmuş bir ödeme platformudur. Metropol’e üye olan işyerlerinin çalışanlarına ön ödemeli kart hizmeti sunarak maaş dışı ödeneklerinin yönetilmesini ve ödeme sistemlerinin geliştirilmesini sağlar.

MetropolCard’ın üyelerine sunduğu hizmetler şu biçimdedir; RestPay GiftPay PetroPay OtelPay OkulPay PassPay. Müşterilerine her gün başka bir bunun bunun yanındalık ve fırsat sunan MetropolCard’ın kullanımı yurdumuzda bi hayli yaygındır. MetropolCardın geçerli olduğu bir çok üye işyeri bulunmaktadır.

Metropolcard Çağrı Merkezi Numarası

Hem işveren firma hem de firma çalışanını için birden fazla avantajlar sağlayan Metropolcard günümüz dünyasını kolaylaştırmak için dizayn edilmiştır. Alanında yerli markalarda başı çeken bir isim olmakla birlikte alışılanın aksine yalnızca yemek kartı seçeneğimiz yer almıyor. Yemek kartı olarak kullanımının bunun yanında, kartlarımız otellerde, holdinglerde, üniversite ve restaurantlarda da kullanım yetkinliğindedir. Klişe bir yemek kartındanın ötesinde hizmetler paylaşıyoruz olmamız sektördeki bunun bunun yanındalıklı kaliemizin göstergesidir. Lakin tabi ki bu denli türlü ürünlere haiz olan seçeneklerimiz için tatminiyet garantisi de vermekteyiz. Siz kıymetli kullanıcılarımız mağduriyet yaşadıkları her ne durum olursa olsun çağrı merkezlerimizden bizlere varabilirsiniz.

MetropolCard çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Metropolcard Müşteri Hizmetleri Numarası

İş sektöründe aktif olarak istihdam halinde olan her birey için kullanıma uygun olan Metropolcard birden fazla kolaylığı da bununla birlikte getirmektedir. Hediye çeklerinden, yemek kuponlarına, otellerde kullanılabilecek kartlardan insana özel içerikli kartlarımıza kadar ergonomik özellikli ürünlerimiz mevcuttur. Kart kullanımının yanında kullanıcıların yararlanabildiği kartsız kullanım gibi özelliklerimiz de fark  atmamıza bir diğer etkendir. Elbette tüm bu hizmetlerimizle alakalı titiz çalışmalar yapıyor olmamız olası sıkıntı ve tatminiyetsizlikleri çözmek için de bir mesai veriyor olduğumuzu gösterir. Yani kartlarla veya kullanım alanları ile alakalı yaşadığınız herhangi bir problem ve hatada bizler her zaman yanınızdayız. 0850 460 92 83 numaralı telefondan ulaşıp müşteri hizmetleri temsilcimizle bizden kaynaklanan her türlü sorununuzu çözüme ulaştırabilirsiniz. Görüşmelerimiz kayıt altında yapılır. Şahsi verileriniz de korumamız altındadır.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi MetropolCard müşteri hizmetleri numarasıüzerinden rahatlıkla iletebilirsiniz.

Metropolcard Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Metropolcard kullanan bireylerin her zaman yanındadır. Sorunlara karşı tamamen pozitif bir yaklaşımla çözüm odaklı bir duruş sergiler. Problem veya isteklerinizi bildirmek için müşteri hizmetlerimizi 0850 460 92 83 numaralı hattan arayıp goğrudan bağlanabilirsiniz. Bunun için “1”i tuşlamanız yeterli gelmektedir. Daha sonra sorunuzun detayına göre sizi yönlendirip kısa bir sürede müşteri temsilcimize bağlanabilirsiniz.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için MetropolCard müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa bir sürede çözüm sağlamaktadır.

Metropolcard Şikayet Hattı

Şirketimizın şikayet hattı Metropolcard kullanan bireylerin çözüme ulaşmakta geciken veya bildirmek istedikleri tüm tatsız tecrübeleri için hizmet sağlamakta olan bir sistemdir. Bizlere telefon yoluyla ulaşabileceğiniz gibi  [email protected] adresinden ulaşarak da her sıkıntınızla alakalı müracaatta bulunabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi amacı olan MetropolCard müşterileri için poblemlerinı aktarabilecekleri MetropolCardşikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

İLETİŞİM BİLGİSİ

Genel Merkez
Adres: Metropal Kurumsal Hizmetler A.Ş Altunizade Mah. Haluk Türksoy Arkası Sok. Beya Plaza No:2/1 P.K: 34662 Üsküdar/İSTANBUL
İrtibat Tel: 444 92 83
E-Posta: [email protected]

MetropolCard’ın 444 lü ve 0850’li olmak üzere iki ayrı çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezleri aracılığıyla MetropolCard’ınızı kullanım aşamasında yaşadığınız teknik sorunlar için destek alabilir, bakiye ve bakiye sorunu ile ilgili bilgi alabilir, MetropolCard’a üye işyerlerini öğrenebilir; istek, soru, öneri ve şikayetlerinizi bu hat üzerinden uygulayabilirsiniz.

MetropolCard Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
444 92 83
0850 460 92 83

Arama Kelimeleri: metropolcard iletişim bilgileri, metropolcard telefon no, metropolcard irtibat tel, metropolcard canlı destek, metropolcard müşteri temsilcisi, metropolcard şikayet hattı, metropolcard müşteri hizmetleri numarası, metropolcard çağrı merkezi numarası, metropolcard iletişim numarası, metropolcard çağrı merkezi, metropolcard müşteri hizmetleri direk bağlanma

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu