Müşteri Hizmetleri

Metro Turizm Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Metro Turizm Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Metro Turizm Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Metro Turizm Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

Metro Turizm Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Metro Turizm çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde Metro Turizm müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Metro Turizm şikayet hattına ulaşabilirsiniz. Metro Turizm müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

Metro Turizm, 1992 senesinde kurulmuş olan şehirlerarası otobüs şifrketidır. Metro Turizm’in sloganı şöyledir; “Aklınızda neresi varsa oraya Metro var.” Türkiye genelinde tüm il ve ilçelere ulaşım hizmeti veren Metro Turizm, yurtdışında Almanya, Bulgaristan, Yunanistan, Arnavutluk, Azerbaycan, Gürcistan ve İran gibi ülkelere de karşılıklı seferler düzenlemektedir.

Metro Turizm filosunda 413’ü şirkete ait olmak üzere toplamda 1303 otobüsü bulunmaktadır. Metro Class, Metro Suit, Metro Euro, Metro Rent, Metro Free, Metro Mini, Metro Kargo gibi bir çok hizmeti içinde barındırmaktadır. Firma 2012 yılı verilerine göre 20 milyonu aşkın yolcu taşımacılığı yapmıştır. Günümüzde en fazla bilinen otobüs firmaları içinde gelmektedir.

Metro Turizm Çağrı Merkezi Numarası

Türkiye’nin en büyük karayolu taşıma şirketi olan Metro Turizm 79 ili birbirine bağlamaktadır. Sadece karayolu bağlantıları ile değil müşteri hizmetleri ile de yolcularının isteklerini karşılıyor. Gerek çağrı merkezleri gerekse 79 ilde bulunan 1000 ofisi ile yolcularını yanıtsız bırakmıyor. Bilet rezervasyonu, satışı, kontrolü ve diğer hizmetlerimizi yapabileceğiniz bir çağrı merkezi paylaşıyoruz. Her zaman ulaşabileceğiniz çağrı merkezi hizmetimiz ile size daha bi hayli hızlı çözümler paylaşıyoruz. Metro Turizm çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Metro Turizm Müşteri Hizmetleri Numarası

Müşteri hizmetlerimiz 0850 222 3455 numarasıyla sizi 7 gün 24 saat boyunca güler yüzle karşılıyor. Bu numaradan bilet işlemleri dışında bilgi için kullanabilir, servis ve satış ofis detaylarını öğrenebilirsiniz. Metro Turizm web sitesinden de aynı işlemleri uygulayabilirsiniz. Sitedeki iletişim formunu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Ayrıca sitemizde bulunan satış ofisi listemizden size yakın olan satış ofisinin iletişim detaylarını alıp işlemlerinizi onlar aracılığıyla da uygulayabilirsiniz. 79 il dışında Arnavutuk, Bulgaristan, Azerbaycan, Ermenistan, Gürcistan, İran, Romanya ve Yunanistan gibi ülkelerde bulunan ofislerimizle de irtibata geçebilirsiniz.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Metro Turizm müşteri hizmetleri numarasıüzerinden rahatlıkla iletebilirsiniz.

Metro Turizm Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

0850 222 3455 numaralı çağrı merkezi hattı ile müşteri hizmetlerimize direkt bağlanabilirsiniz. Bağlanma nedeninize göre sizden istenen bilgiler değişebilir. Bilet işlemleri için ad, soyadı ve kimlik numarası gibi bilgiler istenmektedir. Yüz yüze görüşmek isteyenler satış ofislerimizi ziyaret ederek çalışanlarımızla görüşebilir. Metro Turizm sitesi üzerinden de iletişim formu doldurabilirsiniz. Site üzerinden yapılan başvurulara da en kısa bir sürede dönüş sağlanmaktadır.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Metro Turizm müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa bir sürede çözüm sağlamaktadır.

Metro Turizm Şikayet Hattı

Yolculuğunuz sırasında bir çok aksilik yaşanabilmektedir. Şirketimizdan kaynaklı olduğunu düşündüğünüz poblemleri bize iletebilirsiniz. Şikayetlerinizi bize üç biçimde iletebilirsiniz:

  • Metro Turizm çağrı merkezi olan 0850 222 3455 numarasını arayarak müşteri hizmetlerimize şikayetinizi iletebilirsiniz.
  • Satış ofislerimiz aracılığıyla isteğe göre dilekçe şeklinde şikayetinizi iletebilirsiniz.
  • Sitemizde bulunan iletişim formu ile şikayetinizi iletebilirsiniz.

Şikayet başvurunuzdan sonra size verilen takip numarası ile şikayetinizin durumunu kontrolünü yapabilirsiniz. Sitemizdeki “Şikayet Takip Servisi” hizmetimizi açıp oraya takip numarası ile cep telefonu numaranızı giriniz. Daha sonra açılan ekranda şikayetinizin durumunu görebilir ve sonuçlanma durumunu kontrolünü yapabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi amacı olan Metro Turizm müşterileri için poblemlerinı aktarabilecekleri Metro Turizm şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Metro Turizm’in 0850’li bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla Metro Turizm’den almış olduğunuz yolcu biletleri ile ilgili detaylı bilgiye ulaşabilir, bilet değişikliği, bilet satın alımı gibi işlemler yapabilir; istek, soru, öneri ve şikayetlerinizi bu numara üzerinden yapabilirsiniz.

Metro Turizm Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0850 222 34 55

Arama Kelimeleri: metro turizm iletişim bilgileri, metro turizm telefon no, metro turizm irtibat tel, metro turizm canlı destek, metro turizm müşteri temsilcisi, metro turizm şikayet hattı, metro turizm müşteri hizmetleri numarası, metro turizm çağrı merkezi numarası, metro turizm iletişim numarası, metro turizm çağrı merkezi, metro turizm müşteri hizmetleri direk bağlanma

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu