Bilgi Arşivi

Metro Market İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 2022 

Metro Market İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel , iş başvuruları kategorimizde Metro Market İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. Metro Market İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

Metro Market İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 

Metro Market’te çalışmak isteyen adaylara müjde. Metro Market bünyesine dahil olup Metro Markete iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir. Metro Market işçi alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda Metro Market’in açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

1964 senesinde Almanya’da temelleri atılan Metro Market, güncel olarak Dünya’nın en büyük ülkeler arası perakende şirketlerinden biridir. Dünya genelinde 34 ülkede 16 milyondan fazla müşteriye hizmet veren Metro Market, ülkemizde ise ilk mağazasını 1990 senesinde açmıştır.

Ülkemizdeki misyonu Türk Mutfağı ve değerlerine sahip çıkmak, yerel üreticileri desteklemek olan Türk Mutfağı ve değerlerine sahip çıkmak, yerel üreticileri desteklemek maksadıyla çalışırken insan odaklılık, yardımseverlik, saygı, sorumluluk gibi değerlerden hiçbir zaman ödün vermiyoruz.

Bu amaçla çalışırken insan odaklılık, yardımseverlik, saygı, sorumluluk gibi değerlerden hiçbir zaman ödün vermemektedir. Türkiye’nin 27 şehrinde toplamda 37 mağazası ve 4.500’den fazla uzman personeli ile 1 milyondan fazla Türk tüketiciye hizmet vermekte.

Metro Market İş İlanları, Personel Alımı ve İş BaşvurusuMetro Market İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Metro Market İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Ülkemizin en bilinen toptan perakende satış markası olan Metro Market,  ülkemizin çeşitli illerinden fazla sayıda personele ihtiyaç duymaktadır. Bu personel gereksinimini tüm büyük markalar gibi kariyer.net adresi üzerinden gerçekleştiren Metro Market, ek olarak kurumsal kimliği ile kendi web adresi üzerinden de kariyer fırsatları yayımlamaktadır.

Kariyer.net adresinde her gün bir çok insan iş sahibi olmakta, bu bağlamda Kariyer.net adresinde yayımlanan onlarca Metro Market ilanına başvuruda bulunmak için ilk kez platforma giriş yapmalı ve eğer öncedenden yoksa bir üyelik oluşturmalısınız.

Sitenin sağ üst bölümünde bulunan Üye ol yazısına tıklayarak açılan pencereden basit bir şekilde üyelik işlemleriniz tamamlayabilirsiniz. Üyelik işlemleriniz dakikalar içinde bitirdiktan sonra güncel bir özgeçmiş tercih ederek Metro Market’te basit bir şekilde kariyer fırsatı yakalayabilirsiniz.

İkinci bir alternatif olarak ülkemizdeki büyük markaların tümü gibi  Metro Market’in resmi sitesinde bulunan İnsan Kaynakları Sayfası aracılığı ile tüm kariyer fırsatları ve çalışma koşulları ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

Kariyer.net portalında bulunan 20’ye yakın Metro Market ilanına basit bir şekilde ulaşmak için aşağıda bulunan tablo linkleri incelemeyi unutmayın.

Metro Market İş İlanları

Perakende satış alanında ülkemizin bir numaralı markası olan Metro Market’te çalışma bunun bunun yanındalıklarına ve resmi web adresi üzerinden düzenli olarak yayımlanan ilanlara İnsan Kaynakları Sayfası aracılığı ile varabilirsiniz.

Metro Market ile alakalı diğer tüm iş ilanları ve başvuru platformları ile ilgili en güncel bilgiyi öğrenmek istiyorsanız sitemizi takip etmeyi lütfen unutmayın.

No Pozisyonlar Lokasyon
1 Saha Yöneticisi / Yönetmeni Nevşehir +1 il daha
2 Parttime Kasiyer (Ümraniye Metro) İstanbul(Asya)
3 Ümraniye Metro Reyon Elemanı İstanbul(Asya)
4 Pendik Metro Reyon Elemanı İstanbul(Asya)
5 Son Kontrol ve Sevk Sorumlusu Bursa
6 Depo Elemanı İzmir
7 Aydın Fsd Saha Müşteri Yöneticisi Aydın
8 Internal Audit Executive İstanbul(Avr.)
9 Kuşadası Fsd Saha Müşteri Yöneticisi Aydın
10 Import Business Partner İstanbul(Avr.)
11 Meyve Sebze Kategori Yöneticisi Antalya
12 Quality Assurance System Executive İstanbul(Avr.)
13 E-Commerce Executive İstanbul(Avr.)
14 Kalite Güvence Uzmanı Ankara

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu