Müşteri Hizmetleri

Metro Market Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Metro Market Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Metro Market Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Metro Market Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

Metro Market Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Metro Market çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde Metro Market müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Metro Market şikayet hattına ulaşabilirsiniz. Metro Market müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

Metro Toptancı Hipermarketi, 1964 senesinde Almanya’da kurulmuş olan dünya üzerinde ilk toptancı hipermarket zinciri kuran bir şirkettir. Metro, dünyanın 33 ülkesinde bulunan 2.100 mağazasıyla hizmet vermektedir. Toplamda 280 bini aşkın çalışanı mevcuttur. Türkiye’de ilk faaliyetlerine 1990 senesinde İstanbul’daki şubesini açarak başlamıştır. Bu şubesi yurdumuzdaki ilk toptancı market şubesidir.

Şuanda yurdumuzda çeşitli şehirlerde 29 Metro şubesi bulunmaktadır. Birbirinden kaliteli ürün seçenekleri, uygun fiyat politikası ve her bölümde, her yaşa uygun binlerce ürünü ile günümüzün en fazla tercih edilen ve en gözde marketleri içinde yerini almıştır.

Metro Market Çağrı Merkezi Numarası

1964 senesinde Almanya’da kurulan Metro Market şu anda 34 farklı ülkede hizmet vermektedir. Dünyanın en büyük perakende şirketi olarak İstanbul merkezli olmak üzere Türkiye’de 21 şehirde bulunan mağazalarımız ile sizinle buluşuyoruz. Ülkeler içinde bir bağ kurarak coğrafi işaretli ürünlerin diğer mağazalarımızda sunulmasını sağlıyoruz. 1990 senesinden beri Türkiye’de hizmet veren bir firma olarak bize güvendiğinizi biliyoruz. Bundan dolayı firmamız sizden gelen her talebi karşılamaya çalışmakta bu yüzden de iletişim kanallarında daha aktif olmaktadır. Sadece çağrı merkezi ve site aracılığıyla değil sosyal platform hesaplarımız aracılığıyla da bizimle görüşme sağlayabilirsiniz. Metro Market çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Metro Market Müşteri Hizmetleri Numarası

Müşteri hizmetlerimize 444 5040 numaralı hattan varabilirsiniz. Her türlü öneri, görüş ve talebi bize iletebilirsiniz. Firma merkezimize ulaşmak isteyenler ise 0212 478 7000 numiçinden ulaşabilir. Yazılı başvurular için Metro Market resmi internet sitemizde bulunan iletişim formunu doldurarak bize varabilirsiniz. Özellikle ulaşmak istediğiniz bir mağazamız var ise yine sitemizde bulunan “Mağazalar” listemizden istediğiniz mağazanın iletişim bilgilerine varabilirsiniz. Mağazalarımız üzerinden de istediğiniz işlemleri yapabilirsiniz. Öneri, istek ve şikayetlerinizi Metro Market müşteri hizmetleri numarasıüzerinden rahatlıkla iletebilirsiniz.

Metro Market Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Müşteri hizmetlerimize 444 5040 numarası üzerinden yapmak istediğiniz işlemi seçerek varabilirsiniz. Çağrı merkezi ve web sitemizdeki iletişim formu üzerinden şu işlemler yapılabilmektedir:

  • Öneri
  • Bilgi Güncelleme
  • Memnuniyet bildirisi
  • Metropost talebi
  • Satınalma yetkilisi değişikliği
  • Şikayet
  • Sevkiyat hizmeti
  • Tedarikçi başvurusu

Metro Market telefon uygulaması ile de alışverişinizi yapabilir ve bizimle görüşme sağlayabilirsiniz. Firma olarak sosyal platformda da aktif olarak yer alıyoruz. Bundan dolayı sosyal platform hesaplarımız üzerinden de bizimle iletişime geçebilir ve isteklerinizi iletebilirsiniz.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Metro Market müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa bir sürede çözüm sağlamaktadır.

Metro Market Şikayet Hattı

Bir perakende şifrketi çok değişik birimlerden bir araya gelmektedir. Beklenmedik zamanlarda bu birimlerin birinde sorun yaşanması olabilecekdür. Alışverişinizin kötü yönde etkilenmemesi için şikayet hatlarımızı oluşturduk. Metro Market 444 5040 çağrı merkezi ve internet sitemizdeki iletişim formu aracılığıyla şikayetlerinizi bize iletebilirsiniz. Bu işlem sırasında sizde ad, soyad, Metro Kart numarası, iletişim bilgileri ile şikayet etmek istediğiniz konu ile ilgili bilgi alınmaktadır. Şikayetiniz neticelendiğı zaman ise sizinle iletişime geçilmektedir.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi amacı olan Metro Market müşterileri için poblemlerinı aktarabilecekleri Metro Market şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Metro Toptancı Hipermarket’in 444’lü bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla alışverişlerinizde yaşadığınız sıkıntıyı dile getirebilir, size en yakın Metro şubesini öğrenebilir; istek, soru, öneri ve görüşlerinizi basit bir şekilde Metro’ya bildirebilirsiniz.

Metro Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
444 50 40

Arama Kelimeleri: metro iletişim bilgileri, metro telefon no, metro irtibat tel, metro canlı destek, metro müşteri temsilcisi, metro şikayet hattı, metro müşteri hizmetleri numarası, metro çağrı merkezi numarası, metro iletişim numarası, metro çağrı merkezi, metro müşteri hizmetleri direk bağlanma

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu