Metin2 Son Güncelleme – Versiyon 19.6

tarafından
8
Metin2 Son Güncelleme – Versiyon 19.6

Metin2 Son Güncelleme – Versiyon 19.6, blog bölümümüzde Metin2 Son Güncelleme – Versiyon 19.6 ile ilgili bilgi topladık.

Metin2 Son Güncelleme – Versiyon 19.6

  • EJDERHA KRALININ SARAYI
  • YENİ LONCA SEVİYESİ
  • KATILIM ÖDÜLÜ

EJDERHA KRALININ SARAYI

Metin2 son güncelleme nin ilk başlığı olan bu aşama size lonca olarak meydan okuyacak! Cesur lonca önderleri çeşitli malzemeler tercih ederek bir kral anahtarı üretebilir. Bununla madalya korucusu, loncanızı saraya götüren bir ejderha portalı oluşturmanızı sağlar. Loncanızın düzeysine bağlı olarak, sizi farklı güçlerde düşmanlar ve kuvvetli ejderha krallarından biri bekliyor. Hayatta kalacak ve zengin ganimetlerle geri dönecek misiniz?

metin2 son güncelleme

YENİ LONCA SEVİYESİ

Ufkunuzu genişletin: Artık loncanız düzey 40’a kadar yükselebilir! Bunun için lonca düzeysi 20’ye ulaştıktan sonra Yang yahut bağış belgelerine gereksiniminiz olacak. Günde üç defa bağış uygulayabilirsiniz.

KATILIM ÖDÜLÜ

Lonca penceresine günde bir kez mevcut olarak giriş yapın ve karşılığında onur madalyaları alın! Ardışık günlerde ne kadar sık giriş yaparsanız, bir defada o kadar fazla madalya kazanırsınız. Bunları madalya korucusunda elementer sihiri malzemeleriyle takas edebilirsiniz.

ELEMENTER SİHİRİ

Elementlerin gücüyle silahınızı daha da etkili bir hale getirin! Silahınızı sihir ile +7›ye yükselttiğinizde elementer sihrini ekleyebilirsiniz. Bunun için biraz Yang ve madalya korucusundan alacağınız bir parşömene gereksiniminiz var. Her silah için yalnızca bir element seçebilirsiniz ve toplamda 3 element sihiri düzeysi olabilecekdür.

İlginizi Çekebilir: Metin2 Efsaneleri Top 10

metin2 güncelleme, metin2, metin2 son güncelleme, metin2 güncel versiyon, metin2 güncellemeler, metin2 güncellemeleri, metin2 yeni bakım, metin2 yeni yama, metin2 yenilikler, metin2 yeni güncelleme, metin2 hile, metin2 bilgi, metin2 wiki