Metin2 Nemere Sandığından Ne Çıkar, İçeriği

tarafından
7
Metin2 Nemere Sandığından Ne Çıkar, İçeriği

Metin2 Nemere Sandığından Ne Çıkar, İçeriği, blog bölümümüzde Metin2 Nemere Sandığından Ne Çıkar, İçeriği ile ilgili bilgi topladık.

Metin2 Nemere Sandığından Ne Çıkar, İçeriği

  • Zırhlar:
  • Kalkanlar:
  • Silahlar:
  • Aksesuarlar:
    • Diğer Nesneler:

Metin2 nemere efsunları, metin2 nemere sandığı, metin2 nemere pet, metin2 nemere nerde, metin2 nemere yumurtası, metin2 nemere sandığı kodu,

Metin2 nemere sandığı içeriğimize hoşgeldiniz arkadaslar bu yazıda siz değerli okurlarımıza metin2 nemere sandığından ne çıkar sualinin yanıtını veriyor bulunacağız.

Sandık 3 kere açılmaktadır. Her açılışta aşağıda bulunan itemlerden yalnızca biri çıkmaktadır. İtem hariçinde belli bir miktar exp ve yangda çıkabilir.

Zırhlar:

Siyah Çelik Zırh, Kara Büyü Zırh, Siyah Rüzgâr Takım, Siyah Elbise, Gecegölgesi Zırhı

Kalkanlar:

Üç İmparatorluk Kalkanı, Titan Kalkanı, Şahin Kalkan, Aslan Ağzı Kalkanı, Kaplan Kalkanı, Ejderha Pulu Kalkan

Silahlar:

Zehir Kılıcı, Kin Kılıcı, Aslan Kılıcı, Havalı Çelik Yay, Şeytan Kanadı Çakram, Orkide Çan, Mutluluk Yelpazesi, Diken Pençe

Aksesuarlar:

Cennetin Gözü Takıları (Bilezik / Kolye / Küpe), Mor Yakut Takıları, Kristal Takıları

Diğer Nesneler:

Nemere Yumurtası, Ruh Taşı, Ruh Taşı+, Geçit Bileti, Işınlanma Yüzüğü, Genç Pet Kitabı, Yabani Pet Kitabı, Cesur Pet Kitabı, Pet Kitabı Sandığı, Karanlığın Sandığı, Deri Kemer, Gösterişli Kemer, Bilgeliğin Kemeri, Ruh Kemeri, Buz Alev Taşı, Mavi Boya, Beyaz Boya, Gri Boya, Kutsama Kağıdı, Kyanit, Tanrıların Meyvesi, Titandiyoksit….

Gördüğünüz üzere geniş bir şekildeca Metin2 Nemere Sandığı içinden elde edebileceğiniz eşyalar bunlardır. Diğer yazılarımızda Metin2 için bilgiler paylaşmaya sürdürmekteuz.