Metin2 Dünya Direnci Efsunu

tarafından
6
Metin2 Dünya Direnci Efsunu

Metin2 Dünya Direnci Efsunu, blog bölümümüzde Metin2 Dünya Direnci Efsunu ile ilgili bilgi topladık.

Metin2 Dünya Direnci Efsunu

  • Metin2 Dünya Direnci Efsunu Ne İşe Yarar?
  • Dünya direnci efsunu hangi itemlere gelir?

Metin2 de Dünya direnci efsunu ( Toprak direnci ) olarak ta bilinir. Toprak canavarlarına karşı savunma verir. Bazı itemlerde toprak kimilerinde dünya yazmasına rağmen bu iki efsun tamamen aynı işe yarar. Dünya direnci efsunu toprak canavarlarına karşı etkilidir. Bunlar Golemler,Kızıl Orman,Hayalet Orman ve Karanlık Ejderha Kayasında bulunan canavarlardır. Bu haritalardaki tüm canavarlara ve bosslara karşı etkilidir.

Dünya Direnci Efsunlu Tılsım

Metin2 Dünya Direnci Efsunu Ne İşe Yarar?

Dünya direnci efsununun diğer adı Toprak direnci dir. Golemler, Kızıl ormanda bulunan canavarlar, Hayalet ormanda bulunan canavarlar ve Karanlık ejderha kayasında bulunan canavarlara karşı etkilidir. Tılsımlara gelen bir efsundur ve maximum değeri %25 tir. Adından da anlaşılacağı üzere saldırı değerimizi değil savunmamızı kuvvetlendirir

Dünya direnci efsunu hangi itemlere gelir?

Dünya direnci efsunu ejderha safiri simyasında bulunur. Bu simyada maximum %12 değere kadar çıkabilir bunun bunun yanında efsun ensnesi tercih ederek Metin2 de oyuna yeni eklenen tılsımlara da getirebiliriz bu tılsımlara maximum %25 olarak gelir. Oyunda bulunan ateş tılsımı buz tılsımı gibi tüm tılsımlara gelebilmektedir.

Dilerseniz General Yerleri ni kapsayan konumuza buradan geçebilirsiniz.

Hangi tılsım ne işe yarar Batuhan Adıgüzel kanalından buraya tıklayarak izleyebilirsiniz.