Müşteri Hizmetleri

Metin2 Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Metin2 Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Metin2 Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Metin2 Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

Metin2 Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Metin2 çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde Metin2 müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Metin2 şikayet hattına ulaşabilirsiniz. Metin2 müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

Metin2, 2005 senesinde Ymir Entertainment Co. Ltd. isimli bir Kore şifrketi aracılığıyla yayınlanmış online bir oyundur. Çok oyunculu olan Metin2, MMORPG rol yapma oyunu olarak tanımlanmaktadır. 2006 senesinde Gameforge 4D GmbH aracılığıyla satın alınmış, 17 dilde hizmet vermeye başlamıştır. Metin2, yurdumuzda bi hayli ilgiye uğramış, 10 yılı aşkındır Türkiye’de en fazla oynanan ve bilinen oyunların başında gelmektedir.

Metin2 oyunun genel amacı şu biçimdedir; “Metin2’nin konusu üç büyük imparatorluğun savaşını anlatan bir uzakdoğu hikâyesidir. İlk olarak yalnızca hayvan ve bitki hayatı vardı ve bir Metin taşı gelip vahşi hayatı kırıp üç imparatorluğun sınırlarını çizdi. Oyunda amaç ise savaşarak kendini geliştirmektir.”

METİN2 Çağrı Merkezi Numarası

Metin 2 Dünya üzerinde binlerce üyesi olan küresel düzeydeki keyifli bir oyundur. 2005 senesinde yapılmış olup gameforge aracılığıyla satın alınmasıyla da Türkiye üzerinden oyuna giriş yapılmış olunmaktadır. İlk kurucularının Kore’de olmasına rağmen dünya üzerinde bilgisayar oyunu fanlarının nerdeyse hepsine ithafen yapılmış bir oyun özelliği gösterir.

Oyunda level atlamanın bunun yanında daha fazla ilerlemek için en iyi seçenek olarak item özelliği bulunmaktadır. Oyuncuların Oyun karakterlerine verdiği itemler ile karakterleri gücünü ve kabiliyetlerini arttırarak daha yenilmez bir oyun sergileme şansı bulurlar. Oyunda canavarları ve hayvanları keserek kişiliğini yükseltip daha iyi düzeylere varabilirsiniz. Her ne kadar canavar öldürerek düzey atlasınızda oyunda daha iyi bir pozisyon sahibi olabilmeniz için dile getirdiğimiz gibi item satın alarak yenilmez bir oyuncu olabilir ve rakiplerinizi yerle bir edebilirsiniz.

METİN2 Müşteri Hizmetleri Numarası

Oyunun başlangıcında yalnızca 4 farklı kişiliğin olmasına rağmen bir süre sonra oyun yapımcıları bir karakter daha ilave edip 5 farklı oyun kişiliği sahip olmamızı sağladılar. Bu karakterler  savaşçı, ninja, sura, şaman ve lycandır. Bütün bilgisayar oyunlarında olabileceği gibi oyunda arada bir ufak sıkıntılar yaşanabilir.  Bu sıkıntıların giderilmesi için metin2 yöneticileri bir iletişim sistemi kurmuşlardır. Yalnız canlı bir konuşma ile telefondan arama yapmak için bir numaraları bulunmamaktadır. İletişim için https://metin2.support.gameforge.com/index.php?fld=tr adresine giriş yapıp istediğiniz yardımı alabilmeniz için elimizden geleni yapacağızdır.

METİN2 Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Metin 2 Müşteri hizmetlerine ulaşmak için bir iletişim numaralarının olmamasının olumsuz bir yön gibi gözükmesine rağmen fazla bi hayli hızlı bir mail iletişim hizmetimiz mevcuttur. Yukarda dile getirdiğimiz web sayfamızdan bize ulaşıp yaşadığınız bütün problemler için bir çözüm kaynağı yer alacağız. Bizimle birlikte çalışmakta olan uzman iletişim ekibimiz aracılığıyla göndermiş olduğunuz bütün maillere yapılabilecek en bi hayli hızlı biçimde size dönüş yapacağız.

METİN2 Şikayet Hattı

Metin2 oyunu ile ilgili talep ettiğiniz bütün öneri, şikayet ve birden çok şey için belirtmiş olduğumuz adresimiz ile bizimle görüşme sağlayabilirsiniz. Sizin bizimle paylaşacağınız düşünceleriniz ile size daha iyi bir oyun keyfi verebilmek için çalışmalarımıza durdurmak bilmeden devam etmekteuz.

Metin2’nin bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası ne yazık ki bulunmamaktadır.

Lakin aşağıda sizlere vermiş olduğumuz bağlantılar aracılığıyla basit bir şekilde destek alabilirsiniz. Hesap çalınma, hesap şifre değişikliği, ödeme problemleri, hesaba giriş poblemleri, oyun içi teknik problemler gibi konular ile ilgili destek ve detaylı bir biçimde bilgi alabilirsiniz.

Metin2 Destek Birimi

Arama Kelimeleri: metin2 iletişim bilgileri, metin2 telefon no, metin2 irtibat tel, metin2 canlı destek, metin2 müşteri temsilcisi, metin2 şikayet hattı, metin2 müşteri hizmetleri numarası, metin2 çağrı merkezi numarası, metin2 iletişim numarası, metin2 çağrı merkezi, metin2 müşteri hizmetleri direk bağlanma

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu