Metin2 Ayışığı Kasma Taktiği, Yerleri, Eventi 2023

tarafından
9
Metin2 Ayışığı Kasma Taktiği, Yerleri, Eventi 2023

Metin2 Ayışığı Kasma Taktiği, Yerleri, Eventi 2023, blog bölümümüzde Metin2 Ayışığı Kasma Taktiği, Yerleri, Eventi 2023 ile ilgili bilgi topladık.

Metin2 Ayışığı Kasma Taktiği, Yerleri, Eventi 2023

  • Ayışığı Define Sandığı Kasma Taktiği
    • İyi İtemlerim Yok Nasıl ayışığı Sandığı Düşürebilirim

Bu yazımızda hep birlikte metin2 ayışığı kasma taktiği, metin2 ayışığı kasma yerleri, metin2 ayışığı eventi içeriğine değiniyoruz arkadaşlar. Bildiğiniz üzere ay ışığı eventi metin2 nin en fazla para kasmanızı sağlayan ve en fazla katılım sağlanan eventlerinden biridir. En kaliteli nasıl kasarsınız anlatmaya çalışacağız bunun bunun yanında;

Bu konumuz da ilgini çekebilir tıklayınız: Metin2 Ayışığı Sandığından Ne Çıkar ?

Ayışığı Define Sandığı Kasma Taktiği

Ayışığı Define sandığının en fazla düştüğü yerler:

  1. Maymun Zindanları : Maymun zindanlarıiçinde en fazla ayışığı zor maymun zindanının sonundaki maymun lordu odasında düşer. Bu odada eşyalı itemler ve metin eldiveni ile birlikte saatte 200 tane ye kadar kasmamız olabilecekdür. İkinci olarak yine çöldeki normal maymun zindanı sonundaki boss odasından bir önceki odada ve ikinci köydeki kolay maymun zindanı sonundaki odada düşer. Zor zindanda 50-55 level arası normal zindanda 35-40 level arası ve kolay zindanda 25-30 level arası bri çarla en iyi performansı yakalarız.
  2. Hwang Tapınağı :  Seungryong Vadisinde bulunan tapınağın içinde en fazla ayışığı düşen yerler yedinci katından bu yana olan elit mistik işkencedi ve ufak kurbağaların karışık bir biçimde olduğu katlardır, ilk katlarda aışığı fazla düşmez yedinci kat ve sonrasındaki canvarlardan ise bi hayli fazla düşmektedir. Burası için en uygun leveller 50-55 arası levellerdir.
  3. Örümcek Zindanı : Örümcek zindanalrı da ayışığı define sandığının çok düştüğü yerlerdendir. Ayışığı en fazla örümcek zindanı 3. kattaki slotlardan düşmektedir. Örümcek zindanı üçüncü katta düşen ayışığı diğer bütün ahritalarda düşen ayışığından fazladır. Ardından örümcek zindanı ikinci kat gelir örümcek zindanı ikinci kattaki düşen ayışığı perormansı aşağı yukarı maymun zindanında düşen ayışı define sandığı kadardır. Örümcek zindanı birinci kat sonunda da tapınakta düşen ayışığı gibi hemen hemenda düşmektedir.

İyi İtemlerim Yok Nasıl ayışığı Sandığı Düşürebilirim

Oyuna yeni başlamış birisi Düşük levelde ayışığı düşürmek için Mavi bayrakta Imha, Sarı bayrakta Waryong, Kırmızı bayrakta Jungrang bölgelerine gidebilir.Bu bölgedeki canavarların düzeysi yüksek olduğu için ayışığı düşürme şansımız daha yüksek olacaktır.

  • Metin2 Hile
  • En İyi Metin2 Nickleri
  • Steam Bedava Cüzdan Kodları 2023