Başvurular

Mersin Üniversitesi 18-35 yaşla personel alımı 2022

Mersin Üniversitesi 18-35 yaşla işçi alımı 2022, iş başvuruları bölümünde Mersin Üniversitesi 18-35 yaşla işçi alımı ile ilgili bilgi aktaracağız. Mersin Üniversitesi 18-35 yaşla işçi alımı ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

Mersin Üniversitesi 18-35 yaşla işçi alımı

Mersin Üniversitesi personel alım ilanı

Resmi Gazete ilanına göre mersin üniversitesi 18-35 yaş şartı ile işçi alımı yapacağını dile getirdi. Başvurusunı İş Kurumu üzerinden kılavuz içinde tespit edilen tarihlerde alacak.

BAŞVURU ŞEKLİ

Başvurular 3 Mart 2021 tarihi ile 7 Mart 2021 tarihi içinde verilecek iş ilan numarası ile yapılacak. Sürekli işçi kadrolarına ilişkin ilan, İŞKUR internet sitesinden yayımlanacak olup şartları sağlayan adaylar başvurularını Mersin İş Kurumu İl Müdürlüğüne / Hizmet Merkezine şahsen yahut iskur.gov.tr adresinden yapmaları gerekmektedir.

mersin-personel-alimi.jpg

MÜRACAAT ŞARTLARI

İlan tarihi itibariyle 35 yaşından gün almamış olmak. Bu hizmet türünde istihdam edilecek personel için ortaöğretim kurumlarının hasta ve yaşlı hizmetleri alanının engelli bakımı, hasta bakımı ve yaşlı bakımı dallarından birinden mezun olması şartı aranacaktır. Ayrıca, yine bu hizmet türünde istihdam edilecek personel de Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmeliğin 12 inci maddesinin 3 üncü fıkrası ikaznca yalnızca noter kurasıyla belirlenebilir.

Vardiya isteminde gece ve gündüz Üniversite birimlerinde iç ve dış mekanda çalışmaya sağlık yönünden herhangi bir engeli bulunmamak İŞKUR aracılığıyla bildirilen listelerden kura çekimi sonrasında açık iş ilanının 4 katı kadar aday mülakata çağrılacaktır. 18-35 yaş aralığında olmak (Hasta Bakımı ve Temizliği Hizmetleri). İŞKUR’da ilan edilen işgücü isteklerinde gösterilen mezuniyetlerde olmak.

Başvuru kılavuzu

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu