Başvurular

Mersin Şehir Hastanesi İş İlanları 2022

Mersin Şehir Hastanesi İş İlanları 2022, kamu ve özel başvuru bölümümüzde Mersin Şehir Hastanesi İş İlanları 2022 nasıl yapılır bilgi verelim istedik. Mersin Şehir Hastanesi İş İlanları 2022 ile alakalı bilgiler yazımızın içinde.. 

Mersin Şehir Hastanesi İş İlanları 2022

Mersin Şehir Hastanesi İş İlanları ve İş Başvuru Formu

CCN İnşaat Holding’in yaptığı Mersin Şehir Hastanesi; personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapacağını güncel bir şekilde yayınlamak suretiyle duyurmaktadır. Eleman alımı , personel alımı ve işçi alımı yapacaktır, Mersin Şehir Hastanesi insan kaynakları iş ilanları, iş olanakları, iş olanakları, kariyer fırsatları, açık iş pozisyonları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi Mersin Hastane iş başvurusu, Mersin Şehir Hastanesi iş ilanları ile alakalı detayları yazımızın devamında bulacaksınızdır.

Mersin Şehir Hastanesi İş İlanları 2021

Türkiyede son senelerda sağlık alanında önemli yatırımlar gerçekleştirilmektedir. Sağlık bölgesindeki yatırımların en önemlileride hizmete giren şehir hastaneleridir. CCN İnşaat Holding’in yaptığı Mersin Şehir Hastanesi Türkiyenin en büyük şehir hastanelerinden biri olma özelliğini taşır. Mersin Şehir Hastanesi en gelişmiş sağlık kuruluşlarından biridir. Bilimsel araştırmalar, sağlık teknolojisi ve tıp eğitim hayatına öncülük ederek sağlığın sürekli olarak gelişimine imkan sağlamak maksadıyla modern yaşamın gerekliliklerine göre sürdürülebilir hizmet anlayışındadır. Sağlık turizmi yönünden yalnızca Mersin şehrimizdeki vatandaşlara değil, yurt içi yahut yurt dışı olsun çok sayıda hastaya hizmet vermesi amaçlanıyor.

Mersin Şehir Hastanesi hastaların tatminiyeti ve hizmeti yönünden açık kadro ve pozisyonlara personel ihtiyaçları sebebiyle gerekli zamanlarda güncel ihtiyaçlar ışığında çok sayıda memur işçi personel eleman alımı gerçekleştirmektedir. Mersin Şehir Hastanesi alakalı birimlerince yayımlanan iş ilanları, iş olanakları, iş olanakları, kariyer fırsatları, istediğimiz nitelik ve özellikler, açık iş pozisyonları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu merak ettiğiniz sorular yazımızın devamındadır.
Mersin Şehir Hastanesi İş İlanları

Mersin Şehir Hastanesinde Kimler Çalışabilecek?

Temizlik Görevlisi, Güvenlik Görevlisi, Kantin Görevlisi, Diyetisyen, Taşeron İşçi, Eski hükümlü, Sözleşmeli personel alımı, engelli personel, Biyomedikal mühendis, teknik elemanlar, Teknik personel, Güvenlik, Çamaşırhane elemanları, Temizlik elemanları, Aşçı, garson, diyetisyen, Yardım masası ve destek elemanları – Danışman, Hasta karşılama ve refakat hizmetleri – Hasta Yönlendirme, Hastane bilgi yönetim sistemleri elemanları – programcı, Tıbbi atik personeli, Fizyoterapist, Laboratuvar personeli, Acil Ser. / Patisyen Hekim, Nöbetçi Uzman Hekim, Yoğun Bakım Sor. Hekim, Ameliyathane Sor.Hekim, Labaratuvar Sor.Hekim, Tranfüzyon Sor.Hekim, Uzman Hekimler, Radyoloji Sor.Hekim, Diyaliz Sor.Hekimi, Hasta Dosyaları, Uyum TİG Sorumlusu, Sosyal Çalışmacı,  Servis Sorumluları, Kalite Birim Çalışanı, Kalite Birim Sorumluları, Anket Sorumlusu, İndikatör Sorumluları Bağlı Komisyonlar,  Doküman Yönetimi, Hasta Kabul Memurları, Anestezi Tek./ Tekniker, Diyetisyen, Aşçı, Mutfak Personeli, Yardımcı Sağlık Per. ,Sekreter, Temizlik Personelleri, Karşılama Yön.Pers.,Fizyoterapistler, Bilgi İşlem Sorumlusu,  Bilgi İşlem Çalışanları, Röntgen Teknisyenleri, Enfeksiyon Hemşireleri, Poliklinik Sekreterleri, Şoförler, Röntgen Sor.Tek, DSS Mutemedi Faturalama Personeli ,Tahakkuk Personeli, Morg Hizmetleri, Labaratuvar, Diyaliz Ser.Sor, Fizik Tedavi gibi daha sayılabilecek birden çok pozisyonda eleman alımı yapılmaktadır.

Mersin Şehir Hastanesi İş Başvurusu Nereden Yapılır?

Mersin Şehir Hastanesinde yapılacak istihdama başvuruda bulunabilmek Sağlık Bakanlığı aracılığıyla açık pozisyonlar için alınacak kadroların ilanları paylaşılmaktadır. Sağlık Bakanlığı web sitesinden ilanları takip etmek için açıklamalar sekmesini takip edebilirsiniz.  İŞKUR üzerinden de başvuru yapılabilecek ilanlar paylaşılmaktadır. İşkurun üzerinden dolduracak olan başvuru formu aracılığıyla yapılan başvuruların sonrasında kurumun insan kaynakları başvurunuzu inceleyerek, başvuru olumlu yanıtlananlar da çalışma olanağı elde etmiş olacaklardır. Hastaneyle alakalı başvurular için ccnholding.com/saglik  sitesinden de başvuruda bulunabilirsiniz.

İMC Hastanesi iş başvurusu

AssisTT Mersin Şehir Hastanesi is başvurusu

Su Hastanesi

Elazığ Şehir Hastanesi İş İlanları ve Başvuru Formu

Adana Şehir Hastanesi İş İlanları ve İş Başvuru Formu

Ankara Şehir Hastanesi İş İlanları

İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi İş İlanları

Üniversite Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu

Prof. Dr. Cemil Taşcıoğlu Şehir Hastanesi İş Başvurusu

Kartal Şehir Hastanesi Personel Alımı, İş Başvuru ve Başvuru Formu

İstanbul Göztepe Şehir Hastanesi Personel Alımı

Siyami Ersek Devlet Hastanesi İş Başvurusu

Sakarya Devlet Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu Formu

Çam ve Sakura Şehir Hastanesi İş İlanları ve İş Başvuru Formu

Kandıra Devlet Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu Formu

Körfez Devlet Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu Formu

Karamürsel Devlet Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu Formu

Gölcük Necati Çelik Devlet Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu Formu

Devlet Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu

 

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu