Başvurular

Mersin Polisevi 4 Personel Alımı İŞKUR İlanı 2022

Mersin Polisevi 4 Personel Alımı İŞKUR İlanı 2022, iş başvuruları bölümünde Mersin Polisevi 4 Personel Alımı İŞKUR İlanı ile ilgili bilgi aktaracağız. Mersin Polisevi 4 Personel Alımı İŞKUR İlanı ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

Mersin Polisevi 4 Personel Alımı İŞKUR İlanı

Mesin Polisevi Müdürlüğü İŞKUR ilanı aracılığı ile 4 işçi alımı yapacağını dile getirdi. Polisevi ilanına başvuru yapacaklar için şartlar ve başvuru şekilleri sunuldu.

İŞKUR üzerinden 00006126896 iş ilan numarası ile başvuru yapılabilir. Adaylar elektronik ortamda 12 Temmuz 2021 tarihi bitimine kadar işlem yapacaktır. Noter kura çekimi 14 Temmuz 2021 saat 10-11 içinde Polisevi Şube Müdürlüğünde yapılacaktır.

En az ilköğretim en fazla lise mezunu olan adayların başvurusu kabul edilecektir.

Başvuru yapacaklar 18 ile 40 yaş içinde olması istenmektedir.

Adayların MEB onaylı belgeye sahip olması gerekir. Personelin çalışma saatleri talebi veren kurumca vardiya esasına göre belirlenir. Personel ihtiyaç halinde kurumun diğer birimlerinde de görevlendirilebilir.

Aşçı alımı ile sonuçlanacağı üzere asgari ücretin üzerinde maaş verilecektir.

Deneme süresi 2 ay olup, deneme süresinde başarısız olanların iş anlaşmasi fesh edilecektir.

Mülakat için 14.07.2021 Tarihinde saaat 10:00 da Mersin Polisevi Şube Müdürlüğünde Noter aracılığıyla kura çekimi yapılacaktır, kura sonuçları aynı gün Mersin Emniyet Müdürlüğü İnternet adresinde yayına girecektır. 16.07.2021 tarihinde aynı adreste mülakat yapılacak ve mülakat sonuçlarıda Mersin Emniyet Müdürlüğü internet adresinde yayına girecektır.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu