Başvurular

Mersin Büyükşehir Tecrübesiz Kamu Personel Ve Depo Görevlisi Alımı 2022

Mersin Büyükşehir Tecrübesiz Kamu Personel Ve Depo Görevlisi Alımı 2022, iş başvuruları bölümünde Mersin Büyükşehir Tecrübesiz Kamu Personel Ve Depo Görevlisi Alımı ile ilgili bilgi aktaracağız. Mersin Büyükşehir Tecrübesiz Kamu Personel Ve Depo Görevlisi Alımı ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

Mersin Büyükşehir Tecrübesiz Kamu Personel Ve Depo Görevlisi Alımı

En az lise mezunu iş arayanlar için Büyükşehir belediyesi kamu personeli alımı yapacağını  İŞKUR üzerinden yayımlanan işçi alımı ilanları üzerinden belirtmiştir.

Mersin büyükşehir belediyesi adı altında istihdam edilmek üzere 10 garson ve 2 depo görevlisi alımı ile birlikte toplam 12 işçi alımı yapıyor. 12 işçi alımı için başvuru şartları bilgisi verildi.

12 Personel Alımı İçin Kimler Başvuru Yapabilir;

En az lise mezunu olmak.

Src belgeleri olmak.

Ekip çalışmasına ve yoğun iş temposuna yaka uydurabilecek olmaları gerekmektedir.

Adayların iletişim gücünün yüksek olması, üretken ve yenilikçi olması gerekmektedir.

Adayların mersin büyükşehir belediyesi denizkızı Turizm a.ş hizmet alanlarında daimi olarak öğleden önce 8.00 öğle saatlerinden sonra 18.00 saatleri içinde çalışacakları açıklanmıştır.

İlana göre Mersin Büyükşehir Belediyesi denizkızı turizm anonim a.ş şirketi personel işe alımında yer alıyor.

Şartları taşımayan ve tarihinde yapılmamış olan başvurular kabul edilmeyecektir.

Başvuru Şekli Ve Zamanı;

Başvurular 5 Ocak 2022 tarihinde başlamış olup 25 Ocak 2022 tarihinde sona ermiş olacaktır. Başvurular Çankaya Mah. İstiklal Cad. no:65/51 KAT:4 Akdeniz Mersin adresi üzerinden şahsen yahut mersin büyükşehir belediyesi denizkızı anonim şirketi mail adresi @denizkiziturizmas.com mail adresi üzerinden yapılacaktır.

Başvuru kılavuzu.

garson-personel-alimi.jpg

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu