Başvurular

Mersin Büyükşehir Belediyesi 10 Personeli Alımı İŞKUR İlanı 2022

Mersin Büyükşehir Belediyesi 10 Personeli Alımı İŞKUR İlanı 2022, iş başvuruları bölümünde Mersin Büyükşehir Belediyesi 10 Personeli Alımı İŞKUR İlanı ile ilgili bilgi aktaracağız. Mersin Büyükşehir Belediyesi 10 Personeli Alımı İŞKUR İlanı ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

Mersin Büyükşehir Belediyesi 10 Personeli Alımı İŞKUR İlanı

İş arayanlar için İŞKUR iş ilanları hız kesmeden yayınlanmaya ve alımlar gerçekleştirilmeye sürdürmekte. Kamu kurumlarında hizmet etmek isteyen adaylar için Mersin Büyükşehir Belediyesi personeli alımı temini yapacaktır.

Mersin Büyükşehir Belediyesi aracılığıyla yayına giren iş ilanına göre kurum adı altında hizmet etmek üzere kamu işçi alımı yapılacak olup alınacak unvan ise 10 Garson personeli belirlenmiştir.

Garson Personeli Alım Şartları

Başvuru yapacak adaylar için öğrenim durumu itibari ile minimum lise mezunu olması,

Garson mesleğinde işinde uzman olması,

Sorumluluk bilincinin yüksek olması,

Ekipçe ekip çalışmalarına yatkın olması,

Yoğun iş temposuna ayak uydura bilme,

İletişim gücü yüksek miktarda olan,

Üretken ve yenilikçi olan garsonlar alınacaktır.

Mersin Büyükşehir Belediye İşçi Alımı Başvurusu

Başvuru yapacak adaylar için başvurular Mersin Büyükşehir Belediyesi Denizkızı Turizm Anonim Şirketinin sahip olduğu mail adresine CV atılarak online olarak elektronik ortamda yapıla bilecektir.

Online dışında başvuru yapmak isteyen adaylar için başvurular kurum aracılığıyla yapılan bilgilendirmede başvuruların kabul edilmeyeceği altı çizildi.

İlana başvuru yapmak isteyen adaylar için alımlar 5 Ocak 2022 tarihi itibari ile alınmaya başlanmış olup en geç müracaatlar 20 Ocak 2022 saat 23:59 a kadar gerçekleştirile bilecektir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu