Müşteri Hizmetleri

Merkezi Hekim Randevu Sistemi Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Merkezi Hekim Randevu Sistemi Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Merkezi Hekim Randevu Sistemi Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Merkezi Hekim Randevu Sistemi Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası yazımızın detayları..

Merkezi Hekim Randevu Sistemi Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Merkezi Hekim Randevu Sistemi kısaca MHRS, 2010 senesinde Sağlık Bakanlığı aracılığıyla sağlıkta dönüşüm projesi kapsamı içinde kurulmuş bir randevu çağrı merkezidir. 2010 senesinde 3 haneli randevi çağrı merkezi kurulmuş, 2011 senesinde online randevu alınabilmesi için MHRS websitesi aktif edilmiş ve seneler ilerledikçe MHRS sistemi tüm devlet kurumlarıyla entegreli olarak çalışmaya başlamıştır. Merkezi Hekim Randevu Sistemi tüm Türkiye’de hizmet vermektedir.

MHRS’nin genel amacı, hastaların hastanelerde uzun bekleme sürelerinden kurtulmasını ve çıkan arbedeyi önlemek, tüm hastalar ve personel için sakin ve huzurlu bir ortam olması için ve büyük kolaylık sağlamaktır.

Merkezi Hekim Randevu Sistemi’nden randevu almak isteğe göre; 3 haneli çağrı merkezi iletişim telefon numarasını arayarak randevu alabilir, aşağıda bulunan bağlantı aracılığıyla randevunuzu alabilir ve Android ve iOS platformlarında bulunan MHRS uygulaması aracılığıyla randevunuzu basit bir şekilde alabilirsiniz.

MHRS Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
182

MHRS Online Randevu Al

Arama Kelimeleri: mhrs iletişim bilgileri, mhrs telefon no, mhrs irtibat tel, mhrs canlı destek, mhrs müşteri temsilcisi, mhrs şikayet hattı

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu