Başvurular

Merkez Bankası Kamu Personeli Alımı İŞKUR Kadroları Açıldı 2022

Merkez Bankası Kamu Personeli Alımı İŞKUR Kadroları Açıldı 2022, iş başvuruları bölümünde Merkez Bankası Kamu Personeli Alımı İŞKUR Kadroları Açıldı ile ilgili bilgi aktaracağız. Merkez Bankası Kamu Personeli Alımı İŞKUR Kadroları Açıldı ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

Merkez Bankası Kamu Personeli Alımı İŞKUR Kadroları Açıldı

Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası Banknot Matbaası Genel Müdürlüğü’nde istihdam edilmek üzere kamu personeli alımı yapılıyor. Başvuruda bulunacaklar için alımlar niteliğinde yapılacaktır.

Başvuru yapacak adaylar için alımı yapılacak unvanlar olarak kurum aracılığıyla yapılan açıklamaya göre 2 adet garson personeli alımlarının yapılacağı kurum aracılığıyla İŞKUR üzeri bilgisi verildi.

Genel Başvuru Şartları

Tercihen otelcilik ve turizm meslek lisesi yahut mesleki teknik anadolu lisesi yiyecek içecek bölümünden öğrenimini tamamlamış olma, Türkiye işçi kurumu nezdinde engelli işçi statüsünde kaydı bulunması ve İzmir’in Menderes, Selçuk, Gaziemir Seferhisar ilçeleri sınırları içinde ikamet ediyor olma şartları aranmaktadır.

Başvuru Şekli ve Tarihleri

Adaylar için başvurular dün 1 Ağustos 2021 tarihi itibari ile başvurularını gerçekleştirmeye başlamış olup en geç müracaatların ise 7 gün içinde İŞKUR resmi internet adresi üzerinden haberimizin en altında bulunan başvuru kılavuzunda gösterilen başvuru kılavuzu üzerinden başvurularını müracaatlarını tamamlaya bileceklerdir.

merkez-bankasi-personel-alimi.jpg

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu