Bilgi Arşivi

Mercedes-Benz İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 2022 

Mercedes-Benz İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel , iş başvuruları kategorimizde Mercedes-Benz İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. Mercedes-Benz İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

Mercedes-Benz İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 

Mercedes-Benz’de çalışmak isteyen adaylara müjde. Mercedes-Benz bünyesine dahil olup Mercedes-Benz’e iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir. Mercedes-Benz işçi alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda Mercedes-Benz açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Almanya’nın Stuttgart şehrinde 1926 senesinde kurulan Mercedes-Benz, Daimler ve Benz markalarının birleşmesi sonucu faaliyetlerine başlamıştır. Uluslararası otomotiv ve motor sektöründe Dünya’nın en büyük markalarından birisi olan Mercedes-Benz 1960’lı senelerde ülkemizde Türk otomotiv sanayinin temellerini atmıştır.

%36’sı yurt dışı ortaklığı olan Mercedes-Benz senelerin tecrübesini ülkemize taşımıştır. Mercedes-Benz’in hafif ticari araçlarını ve Daimlerin tüm markalarını üreten Mercedes-Benz Türkiye 2020 itibari ile kamyon ve otobüs bölümünden sorumlu olmaya başlamıştır.

1 Milyar Euro’yu aşan yatırım hacmi ile 6.000’den fazla çalışana iş olanağı sunan Mercedes-Benz, Dünya genelinde ise yılda 2 Milyondan fazla araç üretmektedir.

Mercedes-Benz İş İlanları, Personel Alımı ve İş BaşvurusuMercedes-Benz İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Mercedes-Benz İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Mercedes-Benz’in Türkiye iştiraki olan Mercedes-Benz Türkiye personel alımlarını kariyer.net adresi ve resmî web sitesi içinde bulunan insan kaynakları bölümü üzerinden gerçekleştirmektedir.

Mercedes-Benz, ün ülkemizde paylaşımı yaptığı tüm iş ilanlarını görmek ve başvuruda bulunmak için kariyer.net adresine giderek bir hesap oluşturmanız yeterli. Hesabınızı oluşturduktan sonra iş başvurusunda bulunmak için güncel bir özgeçmişinizi yüklemelisiniz.

Özgeçmişinizi siteye ekledikten sonra Mercedes-Benz’in onlarca ilanından size en uygun olana basit bir şekilde iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

Mercedes-Benz.com.tr adresinde bulunan İnsan kaynakları sayfasına giderek, sayfada bulunan Açık pozisyonlar butonu aracılığı ile ülkemiz genelinde bulunan tüm Mercedes-Benz kariyer fırsatlarını yakalayabilirsiniz.

Aynı zamanda açılan insan kaynakları sayfasında resmi web adresin üzerinden nasıl iş başvurusu yapılacağı detaylı bir biçimde anlatılmaktadır.

Kaiyer.net portalında bulunan tüm iş ilanlarını vakit kaybetmeden incelemek için aşağıda siz değerli okurlarımız için hazırladığımız linkleri kullanabilirsiniz.

Mercedes-Benz İş İlanları

Ülkemizin ve Dünya’nın en büyük otomobil markalarından birisi olan Mercedes-Benz, her türden adaya çok sayıda kariyer fırsatı sağlamaktadır. Gerek yurt dışı olanakları gerek Avrupa standartlarındaki insan kaynakları politikaları ile Mercedes-Benz iş ilanlarını kaçırmamak için sitemizi ve yukarıdaki kariyer portallarını takip edebilirsiniz.

No Pozisyonlar Lokasyon
1 Teknik Eğitim Uzmanı / Mekatronik & Robotik İstanbul(Avr.)
2 Kompetenz&Risikomanagement Specialist Aksaray
3 Quality Spezialist İstanbul(Avr.)
4 Automation&Maintenance Engineer(Aksaray) Aksaray
5 Financial Analyst – Fixed Cost Management İstanbul(Avr.)
6 Senior Financial Analyst- Sales Controlling Truck İstanbul(Avr.)
7 Financial Analyst – SAP CO Key User İstanbul(Avr.)
8 CAE Engineer İstanbul(Avr.)
9 Procurement Specialist – Logistics İstanbul(Avr.)
10 Information Technologies Business Analyst İstanbul(Avr.)
11 Filo Satış Koordinatörü – Kamyon İstanbul(Avr.)
12 ArGe Mühendisi – Dış Donanım İstanbul(Avr.)
13 Konstrukteur Für Bus/Entwicklung-Innenausstattung İstanbul(Avr.)
14 Arbeitsvorbereitungsingenieur/in (Aksaray) Aksaray
15 Principal IT-Infrastructure Specialist İstanbul(Avr.)
16 Makine ve Yatırım Planlama Mühendisi İstanbul(Avr.)
17 Senior Business Analyst İstanbul(Avr.)
18 Metal Laboratuvarı Uzmanı(Metalurji/Kaynak Müh.) Aksaray
19 Procurement Truck – Buyer İstanbul(Avr.)
20 Homologation Engineer For R&D Truck İstanbul(Avr.)
21 Einkäufer/İn Für Einkauf Truck İstanbul(Avr.)
22 Mechatronic/Software Engineer – Quality Management İstanbul(Avr.)
23 R&D Engineer For Propshaft Team İstanbul(Avr.)
24 Otobüs Üretim Malzemeleri Satınalma Uzmanı İstanbul(Avr.)
25 R&D Engineer For Entire Vehicle İstanbul(Avr.)

Mercedes-Benz iş başvuru formuna ulaşmak için tıklayın.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu