Müşteri Hizmetleri

Mercedes-Benz Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Mercedes-Benz Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Mercedes-Benz Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Mercedes-Benz Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası yazımızın detayları..

Mercedes-Benz Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Mercedes-Benz, 1926 senesinde Almanya’da kurulmuş bir otomotiv şifrketidır. Mercedes-Benz; Otomobiller, Kamyonlar, Otobüsler, İçten yanmalı motorlar gibi ürün gruplarında ürünler üretip satışını yapmaktadır. Dünya çapında bi hayli tanınan ve gözde marka olan Mercedes-Benz’in dünya üzerinde bir çok kullanıcı bulunmaktadır. Mercedes-Benz’in üretmiş olduğu ürünler lüks araç kategorisine girmektedir. Mercedes-Benz Türkiye, 1967 senesinde kurulmuştur. Ülkemizin en büyük yabancı yatırımlarından birisi olan Mercedes-Benz Türk; bir çok araç üretimini yurdumuzda gerçekleştirmektedir.

Binek ve ticari araç kategorilerinde ürünler sunan Mercedes-Benz’in araç serileri şu biçimdedir; A, B, C, GLA, E, CLA, CLS, G, GLC, GLE, GLS, S, SLC, SL, Maybach, AMG, AMG GT, Yeni smart.

Mercedes-Benz’in 444’lü bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla Mercedes-Benz araçları ile ilgili bilgi alabilir, yetkili servis ve satıcıyı öğrenebilir; istek, soru, öneri, görüş ve şikayetlerinizi bildrirebilirsiniz.

Mercedes-Benz Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
444 62 44

Arama Kelimeleri: mercedes-benz iletişim bilgileri, mercedes-benz telefon no, mercedes-benz irtibat tel, mercedes-benz canlı destek, mercedes-benz müşteri temsilcisi, mercedes-benz şikayet hattı, mercedes-benz yetkili servis numarası

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu