Başvurular

Melikgazi Belediye kamu personeli alımı başvuruları(10 Haziran) 2022

Melikgazi Belediye kamu personeli alımı başvuruları(10 Haziran) 2022, iş başvuruları bölümünde Melikgazi Belediye kamu personeli alımı başvuruları(10 Haziran) ile ilgili bilgi aktaracağız. Melikgazi Belediye kamu personeli alımı başvuruları(10 Haziran) ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

Melikgazi Belediye kamu personeli alımı başvuruları(10 Haziran)

Yapılan yerel yönetimler kamu personeli alım ilanları ile Kayseri Melikgazi Belediyesi bünyesine 5 kişi alımı için başvurular yapılmaya sürdürmekte. Başvurusun başladığını fark etmeyen Türkiye Genelinden bütün iş arayan vatandaşların haberdar olması için yayınlıyoruz.

Kayseri İş İlanı Melikgazi Belediyesi 5 Zabıta Memuru Alımı Genel Bilgi

Kayseri iş ilanı ile alınacak 5 Zabıta Memuru alımında personeller Genel İdare Hizmetleri sınıfında 9 dereceli kadro ile alınacak olup;

1 Zabıta Memuru adayı lisans mezunu adayları içinden, B sınıfı ehliyeti olan ve P3 puanı minimum 65 olan bireyler başvuru yapabilecek.

2 Zabıta Memuru lisans Mimarlık, İnşaat Mühendisliği, Endüstri Mühendisi, Harita Mühendisi, Çevre Mühendisi bölüm mezunu olan ve P3 puanı 65 olan, B sürücü ehliyeti olan bireyler içinden alınacak,

1 Zabıta Memuru Yabancı Dil Sınavından minimum E düzeysinde puanı olan lisans mezunu, B sınıfı ehliyeti olan, P3 puanı 65 olan bireyler içinden alınacak,

1 Zabıta Memuru kamu personeli ise lisans mezunu, Yabancı Dil Sınavı Arapça dilinden minimum E düzeysinde olan, B ehliyetli, P3 puanı 65 olan bireyler içinden alınacak.

Belediye Kamu Personeli Alımı Şartları

Adayların Türk vatandaşı olması,

Adayların askerlik ile ilgisi olmaması,

Mesleğini sürekli olarak yapmasına engel olabilecek beden ve zihinsel hastalığı olmaması,

Başvuru son günü hesabıyla 31 yaşından gün almamış olması bazı şartlardandır.

Melikgazi Belediyesi Kamu Personeli Alım Başvurusu Başladı

Belediye kamu personeli alım başvuruları şu an sürdürmekte olup 10 Haziran 2021 tarihine kadar şahsen Belediyenin iletişim merkezine yapılması gerekmektedir.

Başvuru kılavuzu

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu