Başvurular

Mehmet Akif Üniversitesi 16 Kamu Şoför Bahçıvan Personel Alımı 2022

Mehmet Akif Üniversitesi 16 Kamu Şoför Bahçıvan Personel Alımı 2022, iş başvuruları bölümünde Mehmet Akif Üniversitesi 16 Kamu Şoför Bahçıvan Personel Alımı ile ilgili bilgi aktaracağız. Mehmet Akif Üniversitesi 16 Kamu Şoför Bahçıvan Personel Alımı ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

Mehmet Akif Üniversitesi 16 Kamu Şoför Bahçıvan Personel Alımı

Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi adı altında istihdam edilmek üzere 16 işçi alımı yapacağını dile getirdi. İlana göre göre büro personeli, teknisyen, şoför, bahçıvan, temizlikçi, koruma ve güvenlik görevlisi alımı yapıyor.

Kamu İlanına Kimler Başvuru Yapabilir;

Büro personeli alımı (memur alımı) için muhasebe, bilgisayar destekli muhasebe, bilgisayarlı muhasebe ve vergi uygulamaları, muhasebe ve vergi uygulamaları önlisans programlarından birinden mezun olmak.

Teknisyen alımı için laborant ve veteriner sağlık teknikerliği yahut veteriner sağlık teknikerliği önlisans programlarından birinden mezun olmak.
Şoför alımı için herhangi bir önlisans programından mezun olmak, d ve c sürücü belgelerine sahip olmak. KPSS p3 puan türünden minimum 55 puan almış olmak.

Bahçıvan alımı için lise ve dengi okulların; bahçecilik alanı ve dalları tarım teknolojileri alanı ve dalları tarım alanı ve dallarının birinden mezun olmak. B sınıfı ehliyete sahip olmak.

Koruma ve güvenlik görevlisi alımı için 2020 KPSS P93 puan türünden 60 ve üzeri puan almış olmak, 30 yaşını doldurmamış olmak, erkek adayların minimum 1.70 boyunda olması kadın adayların ise 1.60 boyunda olmaları gerekmektedir.

Kamu haklarından mahrum bulunmamak.

Güvenlik Görevlisi kadrosuna başvuran erkek adaylar için askerliğini yapmış olmak.

Devlet Personel Alımı Başvuru Şekli ve Zamanı;

Burdur Üniversite başvuruları 12 Ocak 2022 tarihinde başlamış olup 26 Ocak 2022 tarihinde sona ermiş olacaktır. Başvurular www.mehmetakif.edu.tr linki üzerinden yapılacaktır.

Başvuru kılavuzu

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu