Başvurular

Mehmet Akif Ersoy Üniversite 3 Kamu Personeli Alımı En Az Ortaöğretim 2022

Mehmet Akif Ersoy Üniversite 3 Kamu Personeli Alımı En Az Ortaöğretim 2022, iş başvuruları bölümünde Mehmet Akif Ersoy Üniversite 3 Kamu Personeli Alımı En Az Ortaöğretim ile ilgili bilgi aktaracağız. Mehmet Akif Ersoy Üniversite 3 Kamu Personeli Alımı En Az Ortaöğretim ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

Mehmet Akif Ersoy Üniversite 3 Kamu Personeli Alımı En Az Ortaöğretim

Mehmet Akif Ersoy Üniversite 3 Kamu Personeli Alımı Duyurusu

Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi aracılığıyla İŞKUR üzerinden yayına giren ilana göre 2 farklı nitelikte çalışacak kamu personellerinin temin edileceği bilgisi verildi.

Yapılan bilgilendirmede alınacak personellerin 2 adet resepsiyon görevlisi ve 1 adet servis elemanı olmak üzere toplamda 3 adet boş kontenjanı doldurmak üzere personel temini yapılacak.

Başvurular Nasıl Yapılır

Gereken belgelere sahip ve başvuru şartlarına sahip adaylar başvurularını İŞKUR resmi internet sayfası üzerinden 00006275611 ve 00006275592 İŞKUR iş numarası ile yapabileceklerdir.

Gereken belgelere sahip ve başvuru şartlarına sahip adaylar Başvurular 13 Eylül 2021 tarihinde başlamış olup en geç başvurular 17 Eylül 2021 tarihinde bitmiş olacaktır.

Genel ve Özel Şartlar

Resepsiyon Görevlisi: Başvuru yapacak bireylerin müşteri ilişkileri geliştirme sertifikası sahibi olması, müşteri becerileri geliştirme sertifikasına sahip olma, protokol eğitimi sertifikası sahip olması, elektra v5 programını iyi derecede kullanabilmek şartları ile 2 adet resepsiyon görevlisi alımı yapılacak.

İş ilan numarası: 00006275611.

Servis Elemanı: MEB onaylı hijyen belgesi sahibi olma, müşteri ilişkileri geliştirme sertifikasına sahip olma, müşteri becerileri geliştirme sertifikası sahibi olma ve son kez protokol eğitimi sertifikasına sahip adaylar ilana başvurularını gerçekleştirebilecektir.

İş ilan numarası: 00006275592.

Genel Şartlar: En az ortaöğretim mezunu olma, en fazla lisans mezunu olmak, 18 yaşını tamamlamış olma, son başvuru tarihi itibari ile 45 yaşını geçmemiş olma şartları ile kamu personeli alınacaktır. Bu ilanda ikamet şartı zorunluluğu yer alıyor.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu