Müşteri Hizmetleri

Medova Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Medova Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Medova Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Medova Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

Medova Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Medova Hastanesi çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde Medova Hastanesi müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Medova Hastanesi şikayet hattına ulaşabilirsiniz. Medova Hastanesi müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

Medova Hastanesi Çağrı Merkezi Numarası

Türkiye’nin güzide illerinden birisi olan Konya’nın en kalabalık ilçelerinden birisi olan Selçuklu’da hizmet veren hastane ortalama 2016 senesinden beri bilfiil hastalara hizmet vermektedir. 27.100 metrekarelik bir alanda hizmet veren hastane olanakları ile bölgede en fazla tercih edilen hastanelerden biri olmayı başarmıştır. Yalnızca Konya ili özelinde değil çevre illerden ve bölgelerden de tedavi amaçlı bir çok kişi bu hastaneyi tercih etmektedir. 6 farklı ameliyathane ile bir çok insanın çeşitli poblemlerindan kurtulmasına uzman hekim kadrosu ile yardımcı olmuşlardır. Aynı zamanda ülkeler arası bir hastane olması da global sağlık hizmetlerinin verilmesini sağlamıştır. Hem yetişkinler hem de çocuklar için hizmetler sağlanmaktadır. Hastane ile ilgili detaylı bilgiler için çağrı merkezini arayabilirsiniz.

Medova Hastanesi çağrı merkezi numarası 444 86 82 nolu telefondan varabilirsiniz.

Medova Hastanesi Müşteri Hizmetleri Numarası

Hastanenin yatak kapasitesi ortalama 171 kişi ile sınırlıdır. Bu sınır ile bulunduğu bölgede bi hayli büyük bir hastane olduğunu bizlere göstermektedir. Bu odalar kendi içinde durumlara ve bireylere göre uygun hale getirilmektedir. 34 farklı alanda poliklinik servisi de verilmektedir. Tıp içindeki aşağı yukarı her alanda uzman doktorlar hastanede hizmetlerini sürdürmektedir. Bunun yanı sıra beslenme ve diyetetikle birlikte klinik psikoloji alanlarında da uzman bireylerle hizmet sağlamaktadır. İnsanlar bu hastanenin hizmetlerinden yararlanmak istediğinde yahuthut bazı poblemlerina çözüm bulmak istediklerinde bi hayli hızlı bir biçimde müşteri hizmetleri numarasını kullanabilir. Bunun yanında en uygun desteği almış olurlar.

Medova Hastanesi müşteri hizmetleri numarası 444 86 82 nolu telefondan varabilirsiniz.

Medova Hastanesi Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Hastanenin kuruluş vizyonu içinde hastalara karşı güler yüzle ve hasta odaklı bir servis hizmeti bulunmaktadır. Her zaman hastaların tatminiyeti ve doğal olarak mutluluğu hastane içindeki her birim için mühimdir. Hizmetler de tamamen bu doğrultuda ilerletilmektedir. Müşteri hizmetleri de bu durumun bir parçası olarak bireylere servis vermektedir. Eğer doğrudan operatöre bağlanmak istiyorsanız müşteri hizmetleri direkt telefon numaralarını tuşlayabilirsiniz.

Medova Hastanesi müşteri hizmetlerine direk bağlanma 444 86 82 nolu telefondan varabilirsiniz.

Medova Hastanesi Şikayet Hattı

Medova Hastanesi üyelerine hizmet vermeye başladığı günden bu yana her zaman onların tatminiyetini odak noktası alarak hareket etmiştir. Doğal olarak tüm hizmetlerde de aynı endişeyı gütmektedir. Şikayet hattı tam anlamıyla bu noktada hizmetleri daha iyi bir noktaya taşımak için kullanılmaktadır. Hastanenin web sitesi üzerinde bu hattın iletişim numaralarına varabilirsiniz.

Medova Hastanesi şikayet hattı 444 86 82 nolu telefondan varabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi amacı olan Medova Hastanesi müşterileri için poblemlerinı aktarabilecekleri Medova Hastanesi şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Medova Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

444 86 82

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde görüşme sağlayabilirsiniz. Medova Hastanesi çağrı merkezi numarasına 444 86 82 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

İletişim

Adres Bilgisi : Şeyh Şamil Mahallesi Dosteli Caddesi No:52/1 Selçuklu/KONYA

Mail İletişim Adresi : [email protected] | [email protected]

İrtibat Telefon Numarası : 444 86 82

Arama Kelimeleri: Medova Hastanesi iletişim bilgileri, Medova Hastanesi telefon no, Medova Hastanesi irtibat tel, Medova Hastanesi canlı destek, Medova Hastanesi müşteri temsilcisi, Medova Hastanesi şikayet hattı, Medova Hastanesi müşteri hizmetleri numarası, Medova Hastanesi çağrı merkezi numarası, Medova Hastanesi iletişim numarası, Medova Hastanesi çağrı merkezi, Medova Hastanesi müşteri hizmetleri direk bağlanma

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu