Bilgi Arşivi

Medicana Sağlık Grubu İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 2022 

Medicana Sağlık Grubu İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel , iş başvuruları kategorimizde Medicana Sağlık Grubu İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. Medicana Sağlık Grubu İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

Medicana Sağlık Grubu İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 

Medicana Sağlık Grubu’nda çalışmak isteyen adaylara müjde. Medicana Sağlık Grubu bünyesine dahil olup Medicana Sağlık Grubu’na iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir. Medicana Sağlık Grubu işçi alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda Medicana Sağlık Grubu’nun açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

1992 senesinde hizmet vermeye başlayan Medicana Sağlık Grubu, ilk hastanesini İstanbul. Avcılar’da 1995 senesinde açmıştır.

Deneyimli ve alanında uzman kadrosu ile tüm hastalarına üstün hizmet verme misyonu edinmiş Medicana Sağlık Grubu, Ülkemiz genelinde 7 ilde toplam 14 hastanesi ile hastalarına sağlık hizmeti sağlamaktadır.

Birçok sağlık branşında üyelerine en teknolojik ekipmanlar ile üstün tanı ve tedavi olanağı sunan Medicana Sağlık Grubu, yılda 2.5 milyonu aşkın hastaya Dünya standartlarında sağlık hizmeti sağlamaktadır.

Medicana Sağlık Grubu İş İlanları, Personel Alımı ve İş BaşvurusuMedicana Sağlık Grubu İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Medicana Sağlık Grubu İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Personel alımlarını ülkemizin en bilinen kariyer platformlarından birisi olan kariyer.net adresi üzerinden gerçekleştiren Medicana Sağlık Grubu, genel merkez ve hastanelerinin ihtiyaçları ışığında iş ilanları yayımlamaktadır.

Bu bağlamda kariyer.net adresi üzerinden iş başvurusunda bulunmak için yapılması gereken iki basit adım bulunmakta.Kariyer.net adresinde yayımlanan onlarca ilana başvuruda bulunmak için ilk kez platforma giriş yapmalı ve eğer öncedenden yoksa bir üyelik oluşturmalısınız.

Sitenin sağ üst bölümünde bulunan Üye Girişi yazısına tıklayarak açılan pencereden basit bir şekilde üyelik işlemleriniz tamamlayabilirsiniz. Üyelik işlemleriniz dakikalar içinde bitirdiktan sonra güncel bir özgeçmiş tercih ederek Medicana Sağlık Grubu’nda basit bir şekilde kariyer fırsatı yakalayabilirsiniz.

Bir diğer seçenek olarak Medicana Sağlık Grubu, resmî web adresinde bulunan İnsan Kaynakları Sayfasından da iş ilanları yayımlamaktadır.  Bu adresi sürekli olarak olarak takip ederek sürekli olarak olarak güncellenen iş ilanlarını takip edebilirsiniz.

Kariyer.net adresinde bulunan tüm ilanları aşağıda bulunan tablo ve linkleri tercih ederek inceleyebilirsiniz.

Medicana Sağlık Grubu İş İlanları

Kurumsal kimliği ile özellikle resmi web adresi üzerinden güncel olarak iş ilanları yayımlayan Medicana Sağlık Grubu adı altında çalışma fırsatı yakalamak için, yukarıda verilen adresleri ve sitemizi takip edebilirsiniz.

NoPozisyonlarLokasyon
1Genel Yoğun Bakım Hemşiresiİstanbul(Avr.)
2Sorumlu Hemşireİstanbul (Tümü) +6 il daha
3Genel Başvuruİstanbul (Tümü) +6 il daha
4Uluslararası Operasyon ve Satış Uzmanıİstanbul(Asya)
5Satın Alma Sorumlusuİstanbul (Tümü)
6Tercüman / Çevirmenİstanbul (Tümü)
7Yurt Dışı Satış Müşteri Temsilcisiİstanbul (Tümü)
Medicana Sağlık Grubu iş başvuru formuna ulaşmak için tıklayın.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu